VĚDCI POČÍTALI: Jak dlouho musíte souložit, abyste spálili jeden půllitr piva? Dáte to?

Alkohol obsahuje obrovské množství kalorií, a jelikož ne každému se chce po party do fitka, tady je alternativa i s časy, jaké musíte svému „hubnutí“ věnovat.

A protože sex není jen o vrhnutí se na věc, uvádíme i časy pro orální sex a líbání, tam budete muset cvičit trochu víc.

Pokud chcete spálit kalorie přijaté z jednoho velkého piva, měli byste se milovat 37 minut a 30 sekund! Partnerky by se zase měly po jednom pivě snažit 54 minut při orálním sexu, aby přijaté kalorie spálily. Pokud zůstanete cudně jen u líbání, tak vás jedno pivo vyjde na dvě a tři čtvrtě hodiny této činnosti! Přijde vám to hodně vysoká cena? A co když těch piv za večer dáte mnohem víc? To abyste se pak snažili celou noc, co?

Nezachráníte se ani jinými drinky. Po pití vína se budete muset snažit jen o trochu méně. Co se sexu týče, jednu dvojku vykoupíte 31 minutami sexu nebo třičtvrtěhodinovým orálním sexem. Tvrdý alkohol obsahuje ještě více alkoholu. Na spálení kalorií z piña colady budete potřebovat skoro hodinu a půl sexu. U orálního nám čas vzroste na dvě hodiny a sedm minut, u toho by se vám možná i odřela pusa!

Pokud vás tohle vyděsilo, můžete zvolit šampaňské, to obsahuje mnohem méně kalorií než pivo a tak sklenici šumivého nápoje budete shazovat jen sedmnáctiminutovým sexem. Ale pozor, bublinky lezou do hlavy, abyste si to hubnutí pak vůbec užili…

Sdílejte článek
Štítky polibek pivo orální sex sex kalorie

Přečtěte si také