návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

4 jednoduché cviky, díky kterým budete mít na břiše PEKÁČ BUCHET

Děláte sklapovačky jako zběsilí, ale pekáč buchet na břiše pořád nikde? Zapomínáte totiž na tyto 4 zásadní cviky:
Vydáno: 13.01.2016
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

1) Plank

Neboli prkno. Posiluje vnitřní svaly břicha, díky kterým si pak na povrchu vysekáte vysněné buchty. Střídejte dva typy planku - jeden na natažných rukou, jako kdbyyste chtěli dělat pánský klik, a druhý na předloktí. zatněte břicho, neprohábejte se v bedrech a dýchejte! Dobu, kterou v planku vydržíte, si každý den prodlužujte.

2) Boční prkno

Je to vlastně to samé s tím rozdílem, že se přetočíte na stranu - opět buď na lokti (težší verze), nebo na natažené ruce. Nohy jsou na sobě propnuté a vaše tělo připomíná nakloněnou přímku. Pokud tohle zvládáte, tak zkuste snižovat bok k zemi a zase ho vracet zpátky. Při tomto cviku nejvíce pracují šikmé břišní svaly a formuje se pas.

3) Pokládání

Lehněte si na záda a natažené nohy zvedněte kolmo ke stropu. Pomalu nohy pokládejte na zem, ale pozor! Neprohýbejte se v bedrech! Pokud vám to zatím nejde, tak nohy klidně snižte jen o pár desítek centimetrů a vraťte je zpět do kolmé polohy. Zabírat by měla vždy jen spodní část břicha.

4) Criss-cross

Tenhle cvik možná občas děláte, ale zajisté jeho méně efektní verzi s pokrčeným kolenem, které přitahujete k lokti. Tentokrát nechejte obě nohy natažené. Vzniknou tak jakési nůžky, které opět ale musíte držet pouze e výlučně přichem. Nezapomeňte dýchat!

Mějte sexy zadek!

Stačí dělat tyto 3 cviky a budete mít ZADEK snů!

Do Vánoc budete mít na břiše pekáč buchet!

NÁVOD: 3 jednoduché cviky, díky kterým může mít i geek pekáč buchet na břiše

Článek je zařazen v: cvičení , buchta , nohy , břicho , prkno , sval , pupek , loket , pekáč