Dcera Paula Walkera vyhrála důležitou soudní bitvu. Neuvěříte, kolik peněz za smrt herce dostane

Tragická nehoda hvězdy série Rychle a zběsile zase plní stránky novin. Co důležitého se v kauze odehrálo tentokrát?

Sedmnáctiletá dcera Paula Walkera Meadow se pořád nemůže vzpamatovat z tragické smrti svého otce, jenž zemřel během autonehody v listopadu 2013, a vede kvůli tomu několik právních bitev. A jeden důležitý soud právě nyní vyhrála.

Sedmnáctiletá dcera Paula Walkera, Meadow, se pořád nemůže vzpamatovat z tragické smrti svého otce, jenž zemřel během autonehody v listopadu 2013, a vede kvůli tomu několik právních bitev. A jeden důležitý soud právě nyní vyhrála.

Jejím právníkům se totiž podařilo vyhrát žalobu nad rodinou automobilového závodníka Rogera Rodase, který osudné auto řídil, a jehož Meadow částečně viní za smrt otce. Po dlouhé právní bitvě se jim pak podařilo uzavřít dohodu, podle níž má Rodasova rodina vyplatit z jeho majetku Meadow v přepočtu neuvěřitelných 240 milionů korun! Částka je prý jen drobkem z toho, co mohl Walker nebýt brzké smrti po zbytek kariéry vydělat a Meadow má na takovou kompenzaci údajně nárok.

Walkerova rodina tak slaví první velké vítězství a nyní se připravují na bitvu s automobilkou Porsche, kterou kvůli špatně zkonstruovanému autu má za hlavního viníka. To však bude mít Meadow velmi těžké, jelikož Rodasova rodina stejnou žalobu před pár dny prohrála. Myslíte, že si Meadow vyhrané peníze zaslouží, nebo už by všichni měli nechat Walkerovu památku tiše spát?Sedmnáctiletá dcera Paula Walkera, Meadow, se pořád nemůže vzpamatovat z tragické smrti svého otce, jenž zemřel během autonehody v listopadu 2013, a vede kvůli tomu několik právních bitev. A jeden důležitý soud právě nyní vyhrála.

Jejím právníkům se totiž podařilo vyhrát žalobu na rodinu automobilového závodníka Rogera Rodase, který osudné auto řídil, a jehož Meadow částečně viní za smrt otce. Po dlouhé právní bitvě se jim pak podařilo uzavřít dohodu, podle níž má Rodasova rodina vyplatit Meadow v přepočtu neuvěřitelných 240 milionů korun! Částka je prý jen drobkem z toho, co mohl Walker nebýt brzké smrti po zbytek kariéry vydělat a Meadow má na takovou kompenzaci údajně nárok.

Walkerova rodina tak slaví první velké vítězství a nyní se připravuje na bitvu s automobilkou Porsche, kterou kvůli špatně zkonstruovanému autu má za hlavního viníka. To však bude mít Meadow velmi těžké, jelikož Rodasova rodina stejnou žalobu před pár dny prohrála. Myslíte, že si Meadow vyhrané peníze zaslouží, nebo už by všichni měli nechat Walkerovu památku tiše spát?

Sdílejte článek
Štítky peníze Porsche smrt rodina autonehoda Paul Walker žaloba herec

Přečtěte si také