Showbyznys

8. července 2016 12:02

redakce Prima Lajk

Drsná slova Clarksona a spol.! Co si myslí o odchodu Evanse z Top Gearu?

Jak slavná trojice reagovala na problémy jejich bývalého pořadu?

Jak všichni moc dobře víme, slavný Top Gear prožívá asi své nejhorší období za posledních několik let. Sledovanost poslední řady s novými moderátory byla tragická a před pár dny tak k potěšení všech fanoušků ze show odešla jedna z jeho tváří, Chris Evans. Všechny pak zajímalo, jak na pokračující potíže a moderátorův odchod zareagují Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May, kteří pořad loni opustili. A ti teď mají až nebývale dobrou náladu!

Novináři se jich na názor zeptali v italském Římě, kde trojice s davem lidí zrovna natáčela svou chystanou novinku Grand Tour. Nejvíce sdílný byl známý šnek James May, který médiím sdělil, že je z Evansova odchodu velmi potěšený a před kamerami neskrýval svůj úsměv a radost z moderátorovy prohry. Hammond ani Clarkson se pak k situaci v Top Gearu vyjadřovat nechtěli a sám Jeremy novináře slušně odpálkoval.

Britským médiím se však ze zákulisí podařilo zjistit, že ani on na place neskrývá svou škodolibou radost. „Snaží se o tom mlčet, ve skutečnosti ho to ale strašně těší,“ řekl jeden z kameramanů. Populární trojice se zkrátka dočkala menšího zadostiučinění a aktuální situaci i přízeň fandů si zatraceně užívá. A producenti Top Gearu asi svého loňského rozhodnutí čím dál více litují.

Sdílejte článek
Štítky Richard Hammond Jeremy Clarkson Řím Chris Evans Top Gear James May Grand Tour

Přečtěte si také