Showbyznys

14. září 2022 12:32

redakce Prima Lajk

FOTO: Je král Karel III. v pořádku? Lidé si všimli varovných signálů ohledně jeho zdraví

Jak dlouhá bude vláda Karla III.?

Po smrti královny Alžběty II. se 8. září stal novým králem její syn Karel III. Tuto obří roli na sebe ale převzal ve věku 73 let – což je nebývale pozdě. Zejména když vezmete v úvahu, že většina lidí svou kariéru tou dobou akorát ukončuje. Pochopitelně tak vyvstává otázka, jak dlouho vlastně bude vláda nového krále trvat. No a někteří na to již mají velmi pesimistický názor.

Po několika čerstvých snímcích Karla III. si lidé všimli, že jeho ruce mají nejen podezřelou barvu, ale zároveň se i často klepou. Někteří tak dospěli k názoru, že by to mohla být předzvěst špatného zdravotního stavu nového krále, což by mohlo v budoucnu vést k tomu, že bychom se krátce po jednom královském pohřbu dočkali rovnou i dalšího. Podle některých pak můžou být oteklé ruce znakem mnoha zdravotních komplikací, např. edému či artritidy.

Každopádně nemalujme čerty na zeď, ačkoliv věštec Nostradamus králi Karlovi III. předpověděl údajně krátkou vládu a kralování předchozích Karlů v historii bylo dosti tragické, všechno to může být pořád jen blbá souhra náhod a ve skutečnosti nás všechny Karel III. ještě překvapí. Kdo ví, třeba tu s námi bude dokonce i o něco déle než Alžběta. To všechno ukáže až čas. S těma rukama by si ale měl určitě někam zajít…

Sdílejte článek

Přečtěte si také