Showbyznys

29. prosince 2016 11:38

redakce Prima Lajk

GALERIE: Den po smrti Carrie Fisher zemřela její matka, herečka Debbie Reynolds. Její poslední slova vás dojmou k slzám!

Hollywood zažívá jen chvíli po smutném odchodu hvězdy Star Wars další šok.

Svět se ani nestačil vzpamatovat ze šokujícího úmrtí herečky Carrie Fisher, která ztvárnila legendární princeznu Leiu v nesmrtelné sérii Star Wars, a už tu máme smutné pokračování této rodinné tragédie. Pouhý den po smrti své dcery totiž zemřela také její maminka, legendární herečka Debbie Reynolds. Bylo jí 84 let.

Hereckou matadorku už dlouho trápilo chatrné zdraví, po úmrtí milované dcery, která podlehla infarktu, se ale její stav ještě zhoršil. Když ve středu přijela do domu svého syna Todda Fishera v Beverly Hills, prodělala podle všeho mrtvici, které později v nemocnici podlehla. Tragickou zprávu oznámil světu právě její syn, který potvrdil, že právě smrt Carrie byla pro hereckou legendu poslední ranou. „Řekla, že chce být s Carrie, a poté zemřela,“ oznámil Todd její poslední slova.

Debbie Reynolds patřila ve Spojených státech mezi herecké legendy. Největší úspěchy slavila v 50. a 60. let, kdy byla jednou z předních hvězd tehdejší éry muzikálů. Zahrála si například jednu z hlavních rolí ve slavném snímku Zpívání v dešti. I v pozdějším věku nadále vystupovala například v televizi. Snad je jí nyní v hereckém nebi s její dcerou lépe.


Přečtěte si také