GALERIE: Drsný rozchod Gábora Borárose chvíli po narození dítěte. Snoubenku měl podvádět i během porodu!

Před pár týdny slavil známý MMA zápasník se snoubenkou příchod vytoužené dcery. Nyní už ale svou rodinu opustil kvůli nevěře!

Gábor Boráros patří mezi nejznámější slovenské MMA bijce, který má na svém kontě řadu úspěchů a zdálo se, že zažívá nejšťastnější období života. Byl totiž zasnouben se svou velkou láskou Monikou Jákliovou, s níž tvořil na sociálních sítích takřka dokonalý pár, a před necelými třemi týdny se jim narodila jejich první dcera Zora. Jenže rodinné štěstí netrvalo příliš dlouho. Jákliová totiž šokovala celý mediální i zápasnický svět, když nekompromisně oznámila jejich rozchod!

Důvod krachu zasnoubeného páru je pak z její strany jasný. Gábor jí byl totiž nevěrný a to podle všeho i ve chvílích, kdy jí měl být tou největší oporou. „Drazí moji přátelé. Ano, stalo se to, co jsem si nepřála ani v nejhorším snu. Opravdu si myslím, že každá žena si zaslouží být milovaná zejména v období, kdy dá život dítěti. Gábor hledal svoje štěstí někde jinde. Už ho nedokážu vidět jako svého partnera,“ napsala Monika na Instagramu.

Už tak nepochopitelná zrada pak pro ni byla ještě bolestivější proto, že jí měl být Gábor nevěrný i v době samotného porodu! „Ani v nejhorším snu by mě nenapadlo, že se tohle stane právě mně. Nikdo není bezchybný, ani já, ale toto jsem si nezasloužila. Nechápu ale ani tu ženu, která měla náladu na muže, o němž věděla, že jeho nevěsta je právě teď v nemocnici a přivádí na svět jejich společné dítě,“ doplnila zdrcená Gábora exsnoubenka.

I přesto, že aktuálně zažívá nepochopitelnou bolest, však nechce čerstvě narozené Zoře brát tatínka a chce se postarat o to, aby MMA zápasník byl aspoň v roli otce vždy nablízku. Boráros se zatím k osobním problémům nevyjádřil a ani Jákliová už se médiím nechce k rozchodu vyjadřovat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také