Showbyznys

28. prosince 2021 10:57

redakce Prima Lajk

GALERIE: Rapper Rytmus dostal v boxerském ringu opět naloženo. Vykoledoval si od Borárose drtivé K.O.?

Slovenská rapová legenda si opět troufla na box. Dopadl zápas s MMA zápasníkem Gáborem Borárosem lépe než jeho duel s Marpem?

Už to jsou přesně tři roky od chvíle, kdy došlo k dnes již legendárnímu boxerskému fightu mezi dvěma slavnými rappery Rytmusem a Marpem v O2 Aréně. Český hudebník pak svého slovenského kolegu porazil a asi většina z nás se shodne, že zcela po zásluze. Jenže Patrik Vrbovský od té doby v boxu nasbíral řadu nových zkušeností, a tak se rozhodl, že zkusí své štěstí v ringu znovu.

Během ostře sledovaného večera Fight Night Challenge, který moderoval Karlos Vémola a slovenská legenda Attila Végh si tu připsala boxerské vítězství nad Patrikem Kinclem, se tak v ringu sešel s populárním MMA fighterem Gáborem Borárosem. Souboj měl být vyrovnaný, protože Rytmus má přeji jen větší boxerské zkušenosti a Borárosovi se v poslední době příliš nedařilo. Jenže zkušený zápasník nedal svému raperskému sokovi v podstatě šanci.

První kolo bylo ještě v režii obou borců pozvolné, poté ovšem Boráros začal Rytmuse zasypávat jednou ranou za druhou, byl svižnější a mrštnější a uštědřil rapperovi pár opravdu tvrdých úderů. Vrbovský se pak sice občas odhodlal k menšímu protiútoku, většinu času se ale spíše bránil a Borárosova nadvláda byla opravdu znatelná. Ve třetím kolem byl dokonce Rytmus počítán, nakonec však pokračoval dále. Drtivým K.O. tedy zápas neskončil a Rytmus zaslouží veškeré uznání za svou neskutečnou výdrž a fakt, že těžké údery ustál. Gábor Boráros poté zaslouženě vyhrál na body 3:0 a Rytmus si tak připsal v ringu druhou porážku. Třeba to vyjde do třetice.

Sdílejte článek
Štítky box vítěz Karlos Vémola zápas rytmus Gábor Boráros Fight Night Challenge

Přečtěte si také