návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

GALERIE: Tahle sexy kráska pobláznila internet svou postavou v bikinách! Nikdo nemůže uvěřit, kolik je jí let!

Takovou postavu by v jejím věku by asi chtěla mít úplně každá žena.
Vydáno: 12.08.2018
Bývala miss má na svůj věk luxusní postavu 3
Autor: profimedia Bývala miss má na svůj věk luxusní postavu 3
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tahle 50letá královna krásy z Německa nepřestává ohromovat své fanoušky tím, jak neuvěřitelně mladistvé tělo ve svém věku má. Na bývalé miss a matce dvou dětí Veroně Pooth se zub času absolutně nepodepisuje. Na svém Instagramu, který sleduje 375 000 fanoušků, pravidelně sdílí dechberoucí fotky své úchvatné postavy a dokonalé tváře bez vrásek.

Naposledy zveřejnila fotky v bikinách z pláže v Malibu poblíž Los Angeles a její obdivovatelé se nestačili divit a napsali nepočítaně pochvalných komentářů. To, že 50 je v jejím případě opravdu jen číslo, ale není náhoda. Atraktivní bruneta na sobě spolu s osobní trenérkou tvrdě pracuje a striktně dodržuje zásady zdravé výživy. Kromě toho, že byla již v roce 1993 zvolena miss Německa a svou zemi týž rok reprezentovala taky na Miss Universe, si vyzkoušela taky kariéru moderátorky, herečky a zpěvačky. Uváděla erotický televizní pořad či reality-show, hrála v několika filmech, a dokonce nazpívala píseň, která se stala hitem č. 1. Jak sexy ve svých 50 letech vypadá, se můžete podívat v naší galerii. A troufáme si tvrdit, že neuvěříte, že jí opravdu už dávno není 20.

Nejvíc sexy babička na světě? 3

GALERIE: Nejžhavější babička na světě?! Sexy žena se kvůli tomu nechala operovat! Uhodnete, kolik jí je?

Kolik je téhle sexy dívce?

GALERIE: Má tělo bohyně a dobývá díky němu internet! Neuvěříte ale, jak málo je jí let!

Článek je zařazen v: miss , bikiny , fotky , sexy tělo