GALERIE: Tahle sexy kráska pobláznila internet svou postavou v bikinách! Nikdo nemůže uvěřit, kolik je jí let!

Takovou postavu by v jejím věku by asi chtěla mít úplně každá žena.

Tahle 50letá královna krásy z Německa nepřestává ohromovat své fanoušky tím, jak neuvěřitelně mladistvé tělo ve svém věku má. Na bývalé miss a matce dvou dětí Veroně Pooth se zub času absolutně nepodepisuje. Na svém Instagramu, který sleduje 375 000 fanoušků, pravidelně sdílí dechberoucí fotky své úchvatné postavy a dokonalé tváře bez vrásek.

Naposledy zveřejnila fotky v bikinách z pláže v Malibu poblíž Los Angeles a její obdivovatelé se nestačili divit a napsali nepočítaně pochvalných komentářů. To, že 50 je v jejím případě opravdu jen číslo, ale není náhoda. Atraktivní bruneta na sobě spolu s osobní trenérkou tvrdě pracuje a striktně dodržuje zásady zdravé výživy. Kromě toho, že byla již v roce 1993 zvolena miss Německa a svou zemi týž rok reprezentovala taky na Miss Universe, si vyzkoušela taky kariéru moderátorky, herečky a zpěvačky. Uváděla erotický televizní pořad či reality-show, hrála v několika filmech, a dokonce nazpívala píseň, která se stala hitem č. 1. Jak sexy ve svých 50 letech vypadá, se můžete podívat v naší galerii. A troufáme si tvrdit, že neuvěříte, že jí opravdu už dávno není 20.

Sdílejte článek
Štítky Německo bikiny Instagram krása Los Angeles Miss Universe galerie Malibu miss fotky sexy tělo Internet Verona Pooth

Přečtěte si také