Showbyznys

3. července 2016 19:11

redakce Prima Lajk

GALERIE: Záporák ze Spider-mana ve Varech. Přemýšlel někdy o plastice?

Co na sebe práskla největší hvězda letošního Karlovarského filmového festivalu?

Hollywoodský veterán Willem Dafoe, jehož můžete znát například z prvního Spider-Mana, Posledního pokušení Krista či kontroverzní Nymfomanky, je už několik dní hlavní tváří filmového festivalu v Karlových Varech, kde si plnými doušky užívá tamní nezaměnitelnou atmosféru. A bylo to na znát i na nedělním setkání s novináři, na kterém vtipkoval, sršel dobrou náladou a pochvaloval si hodné české lidi i krásu našich půvabných holek.

Hollywoodský veterán Willem Dafoe, jehož můžete znát například z prvního Spider-Mana, Posledního pokušení Krista či kontroverzní Nymfomanky, je už několik dní hlavní tváří filmového festivalu v Karlových Varech, kde si plnými doušky užívá tamní nezaměnitelnou atmosféru. A bylo to na znát i na nedělním setkání s novináři, na kterém vtipkoval, sršel dobrou náladou a pochvaloval si milé české lidi a krásu našich půvabných holek.

Z rovnováhy ho pak nedokázaly rozhodit ani ty nejrozpačitější otázky. Když se ho například jedna z novinářek zeptala, zda kvůli své netradiční vizáži a ne zrovna typickému americkému úsměvu nepomýšlel o nějaké kosmetické úpravě či úpravě zubů, přešel to se svým typickým smíchem. O takové změně totiž nikdy ani na chvíli neuvažoval, protože to k němu zkrátka patří. „Mám své zuby rád“, dodal Dafoe s humorem. Držitel karlovarského Křišťálového glóbu tak dokázal, proč patří mezi uznávané herce po právu si pro sebe ukradl úvodní dny festivalu.Hollywoodský veterán Willem Dafoe, jehož můžete znát například z prvního Spider-Mana, Posledního pokušení Krista či kontroverzní Nymfomanky, je už několik dní hlavní tváří filmového festivalu v Karlových Varech, kde si plnými doušky užívá tamní nezaměnitelnou atmosféru. A bylo to na znát i na nedělním setkání s novináři, na kterém vtipkoval, sršel dobrou náladou a pochvaloval si milé české lidi a krásu našich půvabných holek.

Z rovnováhy ho pak nedokázaly rozhodit ani ty nejrozpačitější otázky. Když se ho například jedna z novinářek zeptala, zda kvůli své netradiční vizáži a ne zrovna typickému americkému úsměvu nepomýšlel o nějaké kosmetické úpravě či úpravě zubů, přešel to se svým typickým smíchem. O takové změně totiž nikdy ani na chvíli neuvažoval, protože to k němu zkrátka patří. „Mám své zuby rád“, dodal Dafoe s humorem. Držitel karlovarského Křišťálového glóbu tak dokázal, proč patří mezi uznávané herce po právu si pro sebe ukradl úvodní dny festivalu.

Sdílejte článek
Štítky krása Karlovy Vary plastika galerie Spider-Man Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary Willem Dafoe Křišťálový glóbus Poslední pokušení Krista

Přečtěte si také