Showbyznys

17. května 2022 17:15

redakce Prima Lajk

Influencerka Plačková z Hotelu Paradise nepůjde do vězení! Proč bylo staženo obvinění z obchodu s drogami?

Populární slovenská influencerka čelila měsíce vážnému obvinění. Nyní je ale nejspíš z nejhoršího venku.

Populární, ale také dosti kontroverzní influencerka Zuzana Plačková, kterou můžou lidé znát i z reality show Hotel Paradise, má po oznámeném těhotenství další důvod k radosti. Generální prokuratura Slovenské republiky totiž zrušila obvinění vznesené proti ní a jejímu manželovi René Strauszovi. Informaci přinesl slovenský web Plus jeden deň. Manželský pár byl obviněn po zátahu v jejich domě na podzim loňského roku, kdy měli v rámci 15členné skupiny obchodovat s drogami. Jak se ovšem podle oficiálního vyjádření zdá, obžalobě se nepovedlo získat pro jejich obvinění patřičné důkazy.

„Generální prokurátor Slovenské republiky zastoupený prvním náměstkem generálního prokurátora Slovenské republiky dne 16. května 2022 vyhověl návrhu obviněných Zuzany Strausz Plačkové a René Strausze a zrušil usnesení o vznesení obvinění pro drogovou trestní činnost a jiné a to z důvodu, že nebyly splněné podmínky na vznesení obvinění,“ uvedl mluvčí Dalibor Skladan. Pár už přitom žádal o zrušení trestního stíhání na přelomu roku, tenkrát ale ještě soud jejich návrhu nevyhověl. Tentokrát se už však zdá, že je populární slovenská influencerka, která své hejtry ráda provokuje svými fotkami plnými luxusu, aspoň částečně z celé kauzy venku.

Aktuální rozhodnutí však nemusí být stále konečné. Je totiž možné, že vyšetřovatelé Plačkovou a jejího manžela opět obviní. Nyní ale může influencerka slavit. Plačková pak samozřejmě o své nevině mluví celou dobu. Do celé kauzy se podle jejích slov dostala kvůli tomu, že se zapletla se špatnými lidmi. Že by jí dal prokurátor tímto rozhodnutím definitivně za pravdu?


Přečtěte si také