GALERIE: Vyjádření propuštěné Zuzany Plačkové! Influencerka sdílela tento podivný vzkaz

Co řekla slovenská internetová hvězda po odchodu na svobodu? Co říká na své obvinění z obchodování s drogami?

Kontroverzní případ influencerky Zuzany Strausz Plačkové a jejího manžela Reného pořád hýbe nejen Slovenskem, ale vlastně i Českou republikou. Dvojice, která se na Instagramu ráda chlubí životem v luxusu a svým úspěšným podnikáním, byla v pondělí zatčena při rozsáhlé zásahové akci zaměřující se na zločineckou skupinu prodávající drogy.

A v té má podle obvinění Slovenské Národní kriminální agentury (NAKA) figurovat i Plačková s manželem. S návrhem na vazbu ovšem včera obžaloba neuspěla a kvůli nedostatku jednoznačných důkazů propustil Specializovaný trestní soud v Bratislavě známou dvojici na svobodu. Obvinění, za něž hrozí hvězdě reality show Hotel Paradise podle některých právníků až doživotí, ovšem nadále trvá.

Zuzana Plačková pak s médii po příchodu na svobodu příliš nekomunikovala. Trvala však na své nevinně a vzkázala, že se více vyjádří na Instagramu. Její první zpráva po příchodu na svobodu však budí u lidí trochu rozporuplné pocity. Místo bližšího vyjádření či politování nad celou situací totiž napsala pouze: „Pondělky nemusí být zlé, jen trošku nepříjemné.“ Celou kauzu se tak snaží brát trochu s nadhledem. Otázkou však zůstává, jestli je to vůbec na místě. Poté sdílela v InstaStories ještě zamilovanou momentku se svým manželem. „Miluji tě ještě víc než kdy dřív,“ vyznala Plačková partnerovi lásku na Instagramu.

Právě René Strausz byl však ve svých příspěvcích malinko sdílnější. „Lidi, važte si svobody. Zdravím všechny, chtěl bych každému poděkovat, kdo stál při nás a kdo nám věřil. To bylo takové peklo. Toto byly moje nejhorší čtyři dny v mém životě,“ řekl René ve videu, v němž dodal, že minulé čtyři dny prakticky nejedl. „Dávejte si pozor, s kým se potkáváte, protože na to můžete doplatit,“ dodal. Navázal tak na slova své manželky, která po šokujícím zatčení tvrdila, že se do kauzy přimotali pouze kvůli lidem z jejich okolí. Tak uvidíme, zda bude Zuzana Plačková ve svých dalších příspěvcích sdílnější.

Účinkování Zuzany Plačkové v reality show Hotel Paradise si můžete připomenout v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také