FOTO: Trestně stíhaná Plačková z Hotelu Paradise je těhotná! Dočká se dřív rozsudku, nebo porodu?

Slovenská influencerka Zuzana Plačková má se svým partnerem Reném velký důvod k radosti. Starostí ale mají stále nad hlavu.

Zuzana Strausz Plačková patří dlouhá léta mezi nejslavnější slovenské influencerky, která na Instagramu ráda provokuje hejtry svými názory, chováním a zejména životem v luxusu. Českým divákům je pak známá i díky účasti v populární reality show Hotel Paradise. Nyní už ale nebudou s manželem Reném na luxusní život sami. Plačková se totiž na sociálních sítích pochlubila tím, že pár čeká svého prvního potomka! „To nejkrásnější, co se nám v životě mohlo stát. Naše dlouho vytoužené,“ napsala influencerka.

Svůj požehnaný stav přitom chtěla utajit, okolnosti jí však nedaly na vybranou a musela s pravdou ven. „Bohužel naše radostná zpráva se dostala do nesprávných úst lidí, a tak jsem nucena to dát ven dříve, než jsem chtěla, neboť mě začala kontaktovat média s tím, že dostala již vícekrát upozornění na můj stav,“ dodala Plačková. Na sociálních sítích si tak nyní může pročítat nespočet gratulací, k nimž se samozřejmě přidáváme i my.

I přes velkou životní událost má však Plačková pořád starostí nad hlavu. Společně s manželem je totiž stále vyšetřována z podezření z drogové činnosti, kvůli níž skončila na podzim loňského roku dokonce v poutech. „Zločinecká skupina ve složení Tibor Gubáň, Peter Šoka, Miroslav Farkaš, Dávid Lukáč, René Strauzs a Zuzana Strauzs Plačková, působící na území Trnavského, Bratislavského a Trenčínského kraje, v době od roku 2012 až do současnosti vykonávala za účelem zisku prostřednictvím vytvořené infrastruktury osob dovoz drogy zvané kokain a následně ji distribuovala přes síť dealerů této zločinecké skupiny koncovým uživatelům drog,“ uvedla tehdy k případu Slovenská Národní kriminální agentura (NAKA).

Manželé byli sice propuštěni, pořád jsou ovšem vyšetřováni na svobodě. Plačková s manželem od té doby tvrdí, že jsou nevinní a do celé kauzy se zapletli omylem kvůli tomu, že důvěřovali špatným lidem. Faktu, že je situace stále vážná, nasvědčuje také fakt, že v lednu měl slovenský soud smést ze stolu její žádost o ukončení trestního stíhání. Podle informací webu Express.cz se pak mnozí obvinění stále nacházejí ve vazbě. Uvidíme, zda soud k jejímu těhotenství nakonec přihlédne.

Její veselejší chvilky z reality show Hotel Paradise si můžete pustit v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také