návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

Jeremy Clarkson opět zaútočil na Gretu a nazval ji idiotkou! Vážně kvůli ní mladí nesnášejí auta?

Slavný provokatér a bývalý moderátor Top Gearu se zase pustil do kontroverzní ekoložky. Co jí vzkázal tentokrát?
Vydáno: 28.11.2019
Jeremy Clarkson zase zaútočil na Gretu Thunberg
Autor: profimedia.cz Jeremy Clarkson zase zaútočil na Gretu Thunberg

16letá ekoložka Greta Thunberg má ve svém boji za ekologii a záchranu planety hodně zastánců, např. hereckou legendu Arnolda Schwarzeneggera, ale třeba slavný britský moderátor Jeremy Clarkson mezi ně opravdu nepatří. Už před několika týdny v rozhovoru pro The Sun uvedl, že je Greta rozmazlený spratek, který si neváží práce dospělých. A nyní se pro stejný deník rozpovídal o Gretě znovu. A tentokrát ji pro změnu nazval idiotkou.

Co mu vadí tentokrát? Samozřejmě zase její přístup, kvůli němuž prý mladí lidé myslící ekologicky začínají nesnášet auta, zejména ta stará klasická. A v neposlední řadě svým agresivním přístupem podle něho zabíjí pořady o autech typu Top Gear či jeho aktuální The Grand Tour. „Každý člověk mladší 25 let, kterého znám, jeví čím dál větší nezájem o auta. A to samozřejmě zabíjí tematické pořady,“ řekl Clarkson a svádí to také na současnou výchovu. „Ještě dříve, než se děti naučí říct máma a táta je ve škole učí, že auta jsou špatná,“ dodává moderátor.

Proč pak podle něj Greta a ekologický aktivismus zabíjí podobné pořady? Je to jednoduché. Moderátoři, zejména právě Clarkson, se zde často projíždějí v legendárních starých autech, jež jsou často lepší a hodnotnější než nejnovější káry. Jenže tyto legendy na čtyřech kolech nebyly zrovna ekologické a současná mladá generace o nich nechce ani slyšet. A zhrzený Jeremy Clarkson z toho viní právě Gretu Thunberg. Co myslíte, má pravdu, nebo už to spíš přehání?

Gretin kostým 1

FOTO: Greta na Halloween vytočila popírače globálního oteplování! Za co se převlékla?

G. Thunberg cestuje časem 3

GALERIE: Lidé podezřívají Gretu Thunberg z cestování časem. Objevila se totiž tato 120 let stará fotka

Článek je zařazen v: Jeremy Clarkson , Greta Thunberg , Greta , idiot , Grand Tour , útok

reklama