Kapela Slza odstartovala koncertem v Brně své první halové turné. Podívejte se na video ochutnávku!

Příští středu 7. 3. se představí ve Foru Karlín, kam koncert před pár dny přesunula.

Jsou to 4 roky od vydání prvního singlu skupiny Slza. Videoklip Lhůta záruční se blíží 20 milionům zhlédnutí na YouTube a nejnovější Na srdci má za necelý měsíc 1,5 milionu přehrání. Není pochyb o tom, že kapela Slza se plně etablovala na české hudební scéně. Včerejším koncertem ve Sportovní hale Vodova zahájila své první halové turné a všechny přítomné utvrdila v tom, že její síla je nejen na internetu, ale také na pódiu. Příští středu 7. 3. se představí ve Foru Karlín, kam koncert před pár dny přesunula. Hostem bude stejně jako v Brně a Ostravě charismatická Celeste Buckingham.

„Stále se nemůžeme vzpamatovat z toho včerejšího přívalu energie, emocí a radosti z hudby. Nikdy jsme se netajili tím, že muziku a vše, co s ní souvisí, chceme dělat naplno. Když by nám někdo před těmi čtyřmi lety řekl, že na nás budou chodit tisíce lidí do sportovních hal, tak bysme se tomu dost zasmáli,“ shoduje se Petr Lexa s Lukášem Bundilem.

„Za pár dní nás čeká Forum Karlín. Těšíme se, ale zároveň cítíme zodpovědnost. Pravdou je, že přípravy na turné Holomráz jsme nepodcenili. Atmosféra v Brně byla neopakovatelná. Každý koncert si užíváme na maximum. Díky všem, kteří přišli a přijdou. A také Celeste, že s námi na pár zastávek vyjela,“ dodávají.

Během 75minutové show Slza odehrála všechny nové písně z druhého alba Holomráz (3. 11. 2017) včetně stejnojmenného hitu. Nyní více než aktuální refrén „Ač holomráz je venku, žár je v nás“ si se Slzou zazpívalo více než 2500 lidí. Velký aplaus sklidil i aktuální duet Na srdci s výjimečnou slovenskou zpěvačkou Celeste Buckingham. Energie koncertu gradovala a hity jako Lhůta záruční, Celibát a Katarze rezonovaly celou brněnskou halou. Celý večer oživila výrazná světelná show. Po vystoupení se Petr s Lukášem přesunuli za svými fanoušky, se kterými strávili téměř tři hodiny během autogramiády.

„Mám radost ze společné spolupráce s Petrem a Lukášem. Vždy mne potěší, když si mohu zazpívat před českým publikem, navíc na velkém halovém turné. Fanoušci Slzy jsou navíc hodně spontánní. Těším se na vyprodaný koncert do Ostravy a na příští středu do Fora Karlín,“ zaznělo od Celeste.

HOLOMRÁZ TOUR 2018

1. 3. Zlín Sportovní hala Euronics

2. 3. Ostrava – Zábřeh Ostravar Vítkovice

7. 3. Praha 8 – Forum Karlín

8. 3. Hradec Králové Sportovní hala Slavia

9. 3. Liberec Dům kultury Liberec

21. 3. České Budějovice Pavilon T1, Výstaviště České Budějovice

22. 3. Plzeň 2Slovany Sportovní hala Lokomotiva

Vstupenky na vybraná místa jsou ještě k dispozici. Předprodej probíhá v síti Ticketportál. K dispozici je limitované množství vstupenek a 3 druhy vstupného: jdu sám (cena 390 Kč, vstupenka pro 1 osobu), jdeme ve dvou (cena 700 Kč, vstupenka pro 2 osoby), jdeme ve čtyřech (cena 1200 Kč, vstupenka pro 4 osoby).

Slza - Holomráz Tour 2018 - Brno 28. 2.

https://www.facebook.com/skupinaslza

https://www.skupinaslza.cz/

Sdílejte článek

Přečtěte si také