reklama

reklama

Tak už existuje sociální síť, kam mají muži vstup zakázán!

Nová sociální síť je na světě a jedno je jasné! Pánové mají vstup zakázán!

tanasab. Publikováno: 09.09.2014
Popularita sociálních sítí je nepopiratelná, lidé se na nich chlubí svými úspěchy, hledají podporu při neúspěších. Kromě známých sítí, jako jsou Facebook, Twitter, Google+, ale vznikají i další. Jako poslední zatím byla založena sociální síť výhradně pro ženy!

reklama

Bývalá zaměstnankyně Facebooku se rozhodla založit vlastní sociální síť, která by byla výhradně pro ženy. Pánové tak mají smůlu! Susan Johnson založila síť s názvem Women.com, kde se mohou ženy svěřovat a diskutovat o práci, vztazích, zdraví, kráse, rodičovství, politice, módě a dokonce i o sexu!

Což by mohlo zajímat právě muže. A ti se dokonce snažili na stránky dostat. „Máme pár případů, kdy se muži snažili dostat na naše stránky, ale my jsme je okamžitě zarazily a zamezily přístup,“ prozradila Susan.

A na co vlastně dává Women.com důraz? Na rozdíl od Facebooku, který je zaměřen hlavně na vizuální stránku, což znamená fotky, videa, případně statusy, Women.com se zaměřuje na diskuze, otázky a odpovědi. A tak zde můžete najít otázky typu: Cítíte se špatně kvůli ukradeným fotkám nahých celebrit?“ nebo naopak naprosto odlišnou otázku „Potřebuju nutně poradit s očními linkami!“ nebo ještě ožehavější „Kamarádčin manžel podvádí. Mám jí o tom říct?“.

Susan si i díky takovýmto otázkám uvědomuje, jak důležité pro ženy je s někým probrat svůj problém. „Nemyslím si, že na Facebook by někdo někdy dal takovýto post jako ten o kamarádčině manželovi. Je to opravdové dilema,“ řekla dále.

Jste žena a potřebujete se s něčím svěřit nebo poradit? Teď už víte, kam jít!

Mohlo by vás zajímat:

Cožeeee?

Muž požádal o rozvod. Důvod proč chce opustit svoji ženu vás zaručeně pobaví


Jíst před mužem je prý neženské

Žena podivínka? Před svým partnerem nejím! Proč?

Ledová výzva, při které šlo o život!

Další ledová výzva…A tentokrát šlo o život!