Showbyznys

14. července 2016 14:11

redakce Prima Lajk

Šok v Top Gearu! Odejde z pořadu další moderátor? Natáčí konkurenční show...

Opustí slavnou show po Chrisu Evansovi další tvář?

Problémy nového Top Gearu zřejmě jen tak neskončí. Je to teprve týden, co pořad kvůli mizerné sledovanosti opustila jeho hlavní hvězda, Chris Evans, a už se začíná šuškat o tom, že se možná rozloučíme s dalším členem nového týmu moderátorů. Tentokrát ale ze zcela jiného důvodu. Dalším možným odpadlíkem totiž možná bude novinář a automobilový nadšenec Chris Harris, jenž je přitom diváky společně s Matt LeBlancem považován za největší klad pořadu. Nechybí mu totiž charisma, smysl pro humor a autům opravdu rozumí.

Díky své stoupající popularitě se ovšem nyní dočkal své vlastní novinky Chris Harris on Cars na stanici BBC America. Show vychází z jeho vlastního youtuberského pořadu a také zde zkouší ty nejrychlejší káry. Jenže zároveň s jeho novým dalším pořadem se začalo mezi fanoušky spekulovat o tom, zda to neznamená jeho blížící se konec v Top Gearu.

Opravdu zvládne moderátor natáčet dvě automobilové show? A co když dá před Top Gearem raději přednost svému novému pořadu? Producenti a stanice BBC tvrdí, že jeho vlastní pořad nebude mít na jeho závazky k Top Gearu žádný dopad a měli bychom ho vídat v obou pořadech. Zatím se tedy zdá, že další odchod z legendární show se v následujících týdnech nejspíš konat nebude. Pokud ovšem popularita Harrise a jeho nového pořadu bude nadále stoupat, možná mají před sebou producenti další velké potíže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také