Parádní prank v Česko Slovensko má talent.
Autor: archiv FTV Prima Parádní prank v Česko Slovensko má talent.

VIDEO: Geniální prank z Talentu, který se stal hitem internetu! Kdo je šílená Lady Viky, která setřela porotu?

Publikováno: 14.10.2019
Viděli jste už překvapivé vyvrcholení minulého dílu Česko Slovensko má talent, které dobylo internet?

reklama

Tak tohle se opravdu povedlo! Jestli jste si říkali, že už vás oblíbený pořad Česko Slovensko má talent nemá čím překvapit, konec minulého dílu vás musel razantně přesvědčit o opaku. Před porotu zde totiž vystoupila hodně osobitá Lady Viky z Košic, která se rozhodla „zatančit“ a „zazpívat“ na známou píseň od Spice Girls. A její výkon a vystupování bylo tak bizarní a nezapomenutelné, že dostala do kolen všechny v sále, včetně poroty. I když samozřejmě ne úplně tím lichotivým způsobem. Jiřina Bohdalová jí pak dokonce udělila zvláštní cenu Zlatého Pátroviče. Jenže celé vystoupení mělo menší háček.

Za velmi povedenou maskou šílené Viky se totiž ve skutečnosti schovávala jedna z porotkyň soutěže, herečka Diana Mórová, kterou v minulých dvou dílech vystřídala právě Jiřina Bohdalová. Mórová se však rozhodla udělat z poroty srandu tímto parádním způsobem, který odrovnal nejen Jaro Slávika a spol., ale takřka celý internet. Její vystoupení se totiž stalo obrovským virálním hitem, který má na Facebooku již téměř 2 miliony zhlédnutí a na YouTube patří mezi nejvíc trendy videa posledních dní. Pokud jste tuhle pecku ještě neviděli, tak máte nejvyšší čas ji dohnat!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (7): Lady Viky prank
Diana Mórová je slovenská herečka a porotkyně Česko Slovensko má talent
Autor: archiv Prima Diana Mórová je slovenská herečka a porotkyně Česko Slovensko má talent

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (3): Karolína Dejová a Eliška Jeřábková

VIDEO: 11letá dívka dorazila do Talentu na vozíku. Svým tanečním výkonem ale rozplakala celou porotu

Muž se zapálil v Česko Slovensko má talent!

VIDEO: Hrůza v Talentu! Soutěžící se zapálil přímo na pódiu. Co se mu nakonec stalo?

reklama