Kazma zakopal své auto a milion korun!
Autor: One Man Show Kazma zakopal své auto a milion korun!

VIDEO: Kazma je konečně zpátky! Kdy budou moci lidé najít jeho zakopané auto?

MilanR. Publikováno: 07.06.2021
Kazmova ostře sledovaná honba za kufrem s milionem korun se konečně rozjíždí! Kdy dostanou zájemci první indicii?

reklama

Možná už jste na tuhle challenge zapomněli, ale Kazma rozhodně ne. Už je to v podstatě třičtvrtě roku, co internetový provokatér Kamil Bartošek zbořil český internet šílenou soutěží. Kdesi v České republice totiž zakopal kontejner se svým starým Range Roverem, v němž se skrývá kufr s milionem korun. Lidé se pak měli do honby za zakopaným autem registrovat pomocí speciálního čísla, z něhož jim v době oficiálního začátku hry přijde zpráva s indicií, pomocí níž mají Kazmovu káru najít. Jenže celé se to trochu zkomplikovalo.

Honba totiž měla začít na začátku října, jenže místo toho přišla další vlna pandemie a přísných omezení a Bartošek se po debatě s právníky a svým týmem rozhodl soutěž odložit. „Já si nemůžu dovolit hnát někam ven tisíce a tisíce lidí na místo, aby hledali auto a jeden milion korun. Přijde mi to fér i vůči ostatním lidem, kteří v následujících dnech budou přicházet o práci a budou zavírat své obchody, provozovny a byznysy,“ řekl tehdy Kazma. Jenže z předpokládaného odložení o týdny se staly dlouhé měsíce, Kazma místo toho odcestoval na delší dobu na Kostariku a jeho soutěž totálně utichla.

Jenže situace okolo koronaviru se zlepšuje, rozvolňuje se, a proto se rozhodl naplno vrátit i Kazma! Jeho honba za zakopaným autem tedy oficiálně začne za 14 dní, v noci z pondělí 21. června na úterý, kdy registrovaní zájemci obdrží očekávanou indicii. Do té doby mají lidé šanci se registrovat přes mobil či oficiální stránky. Otázkou zůstává, zda se Kazmovi i po tak dlouhé době podaří vyvolat mezi lidmi takové šílenství jako před několika měsíci. Připíše si Kazma další internetovou událost, nebo lidi přestalo jeho zakopané auto už zajímat?

 

 

Kazma zakopal své auto a milion korun!

VIDEO: Kazma kvůli pandemii odkládá hru se zakopaným autem! Kdy budeme moci najít milion korun?

Našli TVTwixx Kazmovo auto? 1

VIDEO: Youtubeři z TVTwixx prý našli Kazmovo zakopané auto! Vážně jim to můžeme věřit?

reklama