VIDEO: Kazma je konečně zpátky! Kdy budou moci lidé najít jeho zakopané auto?

Kazmova ostře sledovaná honba za kufrem s milionem korun se konečně rozjíždí! Kdy dostanou zájemci první indicii?

Možná už jste na tuhle challenge zapomněli, ale Kazma rozhodně ne. Už je to v podstatě třičtvrtě roku, co internetový provokatér Kamil Bartošek zbořil český internet šílenou soutěží. Kdesi v České republice totiž zakopal kontejner se svým starým Range Roverem, v němž se skrývá kufr s milionem korun. Lidé se pak měli do honby za zakopaným autem registrovat pomocí speciálního čísla, z něhož jim v době oficiálního začátku hry přijde zpráva s indicií, pomocí níž mají Kazmovu káru najít. Jenže celé se to trochu zkomplikovalo.

Honba totiž měla začít na začátku října, jenže místo toho přišla další vlna pandemie a přísných omezení a Bartošek se po debatě s právníky a svým týmem rozhodl soutěž odložit. „Já si nemůžu dovolit hnát někam ven tisíce a tisíce lidí na místo, aby hledali auto a jeden milion korun. Přijde mi to fér i vůči ostatním lidem, kteří v následujících dnech budou přicházet o práci a budou zavírat své obchody, provozovny a byznysy,“ řekl tehdy Kazma. Jenže z předpokládaného odložení o týdny se staly dlouhé měsíce, Kazma místo toho odcestoval na delší dobu na Kostariku a jeho soutěž totálně utichla.

Jenže situace okolo koronaviru se zlepšuje, rozvolňuje se, a proto se rozhodl naplno vrátit i Kazma! Jeho honba za zakopaným autem tedy oficiálně začne za 14 dní, v noci z pondělí 21. června na úterý, kdy registrovaní zájemci obdrží očekávanou indicii. Do té doby mají lidé šanci se registrovat přes mobil či oficiální stránky. Otázkou zůstává, zda se Kazmovi i po tak dlouhé době podaří vyvolat mezi lidmi takové šílenství jako před několika měsíci. Připíše si Kazma další internetovou událost, nebo lidi přestalo jeho zakopané auto už zajímat?


Přečtěte si také