VIDEO: Youtubeři z TVTwixx prý našli Kazmovo zakopané auto! Vážně jim to můžeme věřit?

Mohou se kontroverzní youtubeři těšit na milionovou výhru, nebo jde o jejich další fake?

Už je to týden, co Kazma naprosto odrovnal internet svou parádní výzvou. Svou káru Range Rover Evoque zakopal v kontejneru pod zem a nálezce se může kromě auta těšit i na kufřík s milionem korun. Kamil Bartošek pak všem pátračům, jež se do 10. 10. pomocí SMS zaregistrují, pošle nápovědu. Jenže najdou se i tací, kteří už samozřejmě hledají lokalitu auta už teď a chtějí mít při startu lovu náskok.

Mezi „lovci pokladu“ je pak i kontroverzní youtuberská partička TVTwixx. Danny Threeman společně se svým bratrem Andym pořádně prozkoumali Kazmovo video o začátku hry a rozhodli se vydat po stopě všech indicií. Pár pokusů jim sice dle jejich výsledného videa nevyšlo, nakonec ovšem dorazili na místo, kde opravdu vykopali část něčeho, co vypadá jako Kazmův kontejner s autem. A nedaleko samozřejmě našli i kameru, která místo nepřetržitě streamuje. Místo ve videu neprozrazují, stojí si však za tím, že Range Rovera opravdu našli a v den začátku lovu se ihned vydají na místo. Jejich video s objevením auta má však samozřejmě nejeden háček.

Nesmíme totiž zapomenout na fakt, že se jedná o youtubery, kteří se ve svých videích neštítí lhát a kvůli zhlédnutí vymyslet i naprostý fake. Vzpomeňme např. na jejich „návštěvu Černobylu“, kdy ve skutečnosti vyjeli jen kousek za Prahu. A také zde se najde několik jasných indicií, že je jedná o dalších jejich podvod, na němž chtějí jen díky aktuálnímu trendu získat sledovanost. Už jen fakt, že nejsou vidět na Kazmově živém streamu samozřejmě navádí k pochybnostem.

Danny se sice tuhle logickou díru snaží okecat tím, že Kazmovo video z místa zakopání ve skutečnosti nejede živě a jedná se jen o časovou smyčku, tuhle výmluvu mu ale asi věří jen jeho nejnaivnější fanoušci. Stejně jako objevení Kazmovy wi-fi u kamery, která bude ve skutečnosti nejspíše vytvořeným hotspotem právě od TVTwixx. Vykopaná část kontejneru pak bude pravděpodobně jen obyčejným přestříkaným plechem. A takových bizárů bychom našli v novém kousku TVTwixx mnoho. Kdo ví, třeba nám za týden opravdu vytřou zrak. Zatím to ale vypadá, že se zase snaží svézt na populárnějším provokatérovi. Otázka, kolik lidí jim bude tento kousek vůbec věřit.


Přečtěte si také