Showbyznys

10. března 2023 17:30

redakce Prima Lajk

VIDEO: Pavel Novotný dostal facku od hvězdy Vyvolených! Rozmyslí si kvůli tomu zápas se Zdeňkem Godlou?

Co nabídne první galavečer ve fackované?

Kontroverzní starosta Řeporyjí poznal, zač je toho facka! Ovlivní to jeho účast v bizarním turnaji Red Face?

Před pár dny se všem milovníkům bizáru na tiskové konferenci představila ve velkém nová zápasnická organizace Red Face, která bude chtít svou velikostí i šílenými duely jistě konkurovat populárnímu Clash of the Stars. Jedná se totiž o bizarní turnaj ve fackované, v němž budou proti sobě stát mimo jiné také známé osobnosti či influenceři a dojde zde také na mlácení tortillami. O hlavní zápas večera se pak postará bývalý bulvární novinář a současný starosta Řeporyjí Pavel Novotný, který se utká s populárním hercem Zdeňkem Godlou. A už teď je jasné, že tyhle facky budou mít opravdu říz.

Novotný ale možná svého rozhodnutí začal litovat už na samotné tiskové konferenci. Zde se ale nestřetl s Godlou, ale bývalou hvězdičkou reality show Vyvolení Evou Feuereislovou aka Plastic Queen, která má na Novotného pifku už od jeho bulvární kariéry a evidentně se rozhodla si vtipným způsobem vyřídit účty. Po slovní konfrontaci ho totiž polila vodou a poté mu dokonce vlepila facku. A ta ho evidentně rozhodila víc, než čekal.

„Bylo to velice nepříjemné, bolelo to a zazvonilo mi v uších. Buchta tvrdí, že to byla 50% facka. A je to buchta. Tak si říkám, jestli bych možná neměl korigovat svoje plány,“ řekl poté v rozhovoru Novotný. Jak ho ale všichni moc dobře známe, šlo jako vždy o jeho typický humor a Novotný se v chystaném fightu, který proběhne 22. dubna v O2 Univerzu, rozhodně jen tak nevzdá.