VIDEO: Takhle zpěvák Jan Bendig nastoupil do LIKE HOUSE! Influencery překvapil v parádním převleku

MilanR. Publikováno: 17.05.2021
V dnešním díle reality show LIKE HOUSE uvidíte, jak se do vily nastěhoval populární zpěvák. Jak na jeho příchod reagovali ostatní?

reklama

Už několik dní se ví, že vila reality show LIKE HOUSE má nového obyvatele. A není jim nikdo menší než populární zpěvák a idol mladých Jan Bendig. Ten se nejdříve objevil v pořadu jako speciální host. Divácké ohlasy na jeho osobu ovšem byly obrovské, že se Bendig do reality show vrací, tentokrát na delší dobu. Mezi influencery ale bude pouze dočasně, nebude tedy s nimi soutěžit o výhru půl milionu korun.

Dnes se pak můžete v televizi podívat na jeho překvapivý příchod do vily, s kterým ostatní soutěžící opravdu nepočítali. A aby to bylo pro ostatní opravdové překvapení, přepadne je v parádním převleku poslíčka s pizzou, který se toulá po vile. Až po chvíli influencerům dojde, že je jim kluk v kšiltovce a pod rouškou povědomý.

Všichni měli z příchodu oblíbeného zpěváka radost a doufají, že do vily přinese pozitivní náladu. „Na jednu stranu jsem se těšil, na druhou stranu i obával, protože vím, že je to tady v partě na vážkách. Doufám, že sem přinesu jednom dobrou náladu a že se to mezi všema jen zlepší,“ prohlásil po nástupu Bendig. Dokáže známý zpěvák trochu uvolnit napjatou atmosféru?

Dívejte se na reality show LIKE HOUSE každý všední den v 17:15 na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

null
Jan Bendig  se stěhuje do LIKE HOUSE.

LIKE HOUSE má nového účastníka! Do vily se nastěhoval zpěvák Jan Bendig

LIKE HOUSE (17)

VIDEO: Brutální záběry z LIKE HOUSE! Tomi si nechal udělat od Jenise kérku na rty. Nelitoval toho?

reklama