Videa

27. března 2015 08:50

Ivana Nádvorníková

Laffita jde do akce! Proč nesnáší „fitting“ a proč modelky po přehlídkách kradou?

V rámci galavečera v pražském Obecním představil téměř 80 nových modelů kubánský návrhář Osmany Laffita. Přípravy na přehlídku byly velkolepé. A Osmany, který původně tvrdil, že miluje stres, názor trošku změnil.

„Nesnáším fitting. To je chvíle, kdy se poprvé oblékne modelka do modelu, který bude předvádět. Jenže hned je tu problém – některá modelka nemá žádná prsa, jiná zase moc velká…,“ stěžuje si Osmany. Příprava modelek na přehlídku vypadá jako na běžícím páse, kde se posunují dívky od jednoho stanoviště ke druhému. Líčení, česání, oblékání… a nakonec i focení. Proč?

„Kontroluju fotky s pohledem na konkrétní modelku, snažím se totiž vychytat každý detail. I malá chyba může hodně zničit,“ dodává známý návrhář. Všechno musí sedět do nejmenšího detailu. A co se děje pak? Všechno se musí do nejmenšího detailu vrátit. Jenže ne vždycky se tak stane. Podívejte se!

Pikoška na závěr: Osmany nosil dlouhou dobu vyholenou hlavu a vzadu dlouhý černý spletený cop. Nedávno změnil image, nechal si nastřelit vlasy – a sám v tomhle oboru taky začal podnikat.

Iv

Další videa najdete zde.

Sdílejte článek
Štítky přehlídka modelky návrhář Osmany Laffita

Přečtěte si také