Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Ex Vyvolená Karolína hodnotí LIKE HOUSE 2! Co ji rozbrečelo a čím ji štve Tadeáš?

MilanR. Publikováno: 22.11.2021
Hvězdy legendární reality show Vyvolení pokračují v komentování LIKE HOUSE 2. Co si o influencerech myslí Karolína Vrbasová?
Influencer Tadeáš Kuběnka z LIKE HOUSE 2.
Tadeáš Kuběnka
Tadeáš Kuběnka je populární tiktoker a influencer, který se proslavil účastí v LIKE HOUSE 2. Druhou... Přečíst celé

reklama

Oblíbená reality show LIKE HOUSE 2 je v plném proudu a s ní pokračuje i speciální série bonusových videí webu Prima Pauza, v nichž dění ve vile influencerů komentují bývalí soutěžící z jiné slavné vily, z legendárních Vyvolených. A po kontroverzním Petru Zvěřinovi přišla říct svůj názor jedna z výrazných tváří druhé řady Vyvolených Karolína Vrbasová, která v soutěži účinkovala ještě s blonďatými vlasy. Od té doby se ale samozřejmě malinko změnila. A LIKE HOUSE ji v mnohém opravdu překvapil!

Karolína dostala ke komentování nedávný retro týden, kdy do LIKE HOUSE 2 přišla nová soutěžící Anastázie Chomičová a influencerři se prostřednictvím úkolů přenesli do éry komunismu. Karolína pak několikrát kroutila očima nad slangovou mluvou influencerů, pochválila je za jejich pohotovost, ale nebála se také kritizovat.

To se týká zejména zmiňované Anastázie a Tadeáše Kuběnky, který ex Vyvolenou štve svým neskutečně sprostým slovníkem. A zatímco Samuel Samake ji velice zaujal, Sebastian Šikl ji kvůli neupravenému zevnějšku lezl na nervy. Jedna věc ji však při sledování dojala až k slzám. A ve videu výše se samozřejmě dozvíte jaká.

LIKE HOUSE 2 můžete sledovat každý všední den v 18:10 na Prima SHOW. LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak sledujte ve 22:20. Ostatní bonusová videa můžete sledovat v ARCHIVU Prima Pauzy!

Petr Zvěřina reaguje na LIKE HOUSE 2! 1

VIDEO: Petr Zvěřina z Vyvolených hodnotí LIKE HOUSE 2! Co si myslí o mladých influencerech?

Anastázie Chomičová seřvala Agátu Hanychovou! 1

VIDEO: Anastázie v LIKE HOUSE 2 seřvala Agátu a vzkázala jí, ať zdechne! Čím ji tak vytočila?

reklama