Videa

22. listopadu 2021 16:13

redakce Prima Lajk

VIDEO: Ex Vyvolená Karolína hodnotí LIKE HOUSE 2! Co ji rozbrečelo a čím ji štve Tadeáš?

To je síla! Co rozplakalo Ex VyVolenou Karolínu při pohledu na Like House 2?

Hvězdy legendární reality show Vyvolení pokračují v komentování LIKE HOUSE 2. Co si o influencerech myslí Karolína Vrbasová?

Oblíbená reality show LIKE HOUSE 2 je v plném proudu a s ní pokračuje i speciální série bonusových videí webu Prima Pauza, v nichž dění ve vile influencerů komentují bývalí soutěžící z jiné slavné vily, z legendárních Vyvolených. A po kontroverzním Petru Zvěřinovi přišla říct svůj názor jedna z výrazných tváří druhé řady Vyvolených Karolína Vrbasová, která v soutěži účinkovala ještě s blonďatými vlasy. Od té doby se ale samozřejmě malinko změnila. A LIKE HOUSE ji v mnohém opravdu překvapil!

Karolína dostala ke komentování nedávný retro týden, kdy do LIKE HOUSE 2 přišla nová soutěžící Anastázie Chomičová a influencerři se prostřednictvím úkolů přenesli do éry komunismu. Karolína pak několikrát kroutila očima nad slangovou mluvou influencerů, pochválila je za jejich pohotovost, ale nebála se také kritizovat.

To se týká zejména zmiňované Anastázie a Tadeáše Kuběnky, který ex Vyvolenou štve svým neskutečně sprostým slovníkem. A zatímco Samuel Samake ji velice zaujal, Sebastian Šikl ji kvůli neupravenému zevnějšku lezl na nervy. Jedna věc ji však při sledování dojala až k slzám. A ve videu výše se samozřejmě dozvíte jaká.

LIKE HOUSE 2 můžete sledovat každý všední den v 18:10 na Prima SHOW. LIKE HOUSE NIGHT SHOW pak sledujte ve 22:20. Ostatní bonusová videa můžete sledovat v ARCHIVU Prima Pauzy!