návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Videa

VIDEO: Pamatujete si na Emila z Vyvolených? V Take Me Out se brutálně ztrapnil a seřval všechny sexy krásky!

Takhle rychlý konec si v seznamovací reality show asi nepředstavoval.
Vydáno: 09.11.2017
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dívali jste se na první řadu veleúspěšné reality show Vyvolení? Tak to si určitě pamatujete na věčného vtipálka Emila Zajace, s nímž byla ve vile pořádná legrace. Od té doby se však za Emilem zavřela voda a nikde o něm nebylo příliš slyšet. Tedy až doteď.

Rozvedený Emil se totiž rozhodl, že znovu zkusí své televizní štěstí a v reality seznamce Take Me Out si najde svou novou lásku. Místo toho zde ale chudák krutě pohořel.

Muž se během svého čísla nechtěně podpálil.

VIDEO: Strach v Take Me Out! Týpek chtěl sbalit sexy kočky, málem se při tom ale upálil!

Třiceti sexy kočkám, o jejichž srdce se ucházel, totiž pustil video, v němž se prochází v neoprenu. Červená barva nad stolečky, jež značí nezájem holek, ovšem začala ihned přibývat raketovou rychlosti a během několika vteřin už bylo jasné, že o Emila nemá zájem žádná ze slečen. Takhle rychlé odmítnutí přitom v soutěži nezažil ještě žádný soutěžící!

To si ale Emil nenechal jen tak líbit a ihned moderátory i všechny sexy krásky seřval. Na jeho výstup asi holky jen tak nezapomenou. Jak jeho naštvaný výstup nakonec skončil?

To se dozvíte již dnes večer v novém díle Take Me Out na Primě ve 22.35.

TMO (9) - single muži
TMO (9) - single muži

 

Take Me Out - Petr Zvěřina

VIDEO: Pamatujete si na Petra Zvěřinu z Václaváku? Hvězda Vyvolených v Take Me Out hledá holku a chce ji sbalit šílenou otázkou!

Youtuber Freescoot v Take Me Out.

VIDEO: Youtuber Freescoot se totálně ztrapnil a chtěl sbalit holky na video s prstem v zadku! Tohle jsou nejšílenější záběry z Take Me out!


Článek je zařazen v: VyVolení , seznamka , Emil Zajac , Take me out