návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Videa

VIDEO: Strach v Take Me Out! Týpek chtěl sbalit sexy kočky, málem se při tom ale upálil!

V seznamovací reality show šlo tentokrát téměř o život!
Vydáno: 19.10.2017

I dnes večer můžete na Primě sledovat šílenou seznamovací show Take Me Out, v níž se bude single muž snažit najít svou vyvolenou mezi 30 nezadanými sexy kočkami. Dnešní účastník ale svou snahu přece jen malinko přehnal. Málem se totiž při ní doslova podpálil.

Take Me Out - Petr Zvěřina

VIDEO: Pamatujete si na Petra Zvěřinu z Václaváku? Hvězda Vyvolených v Take Me Out hledá holku a chce ji sbalit šílenou otázkou!

Taekwondista Martin chtěl totiž slečnám předvést svou sílu a bojové triky. Rozhodl se pak mimo jiné rozbít podpálenou řadu desek. Jenže během tohoto pokusu mu od ohně vzplála ruka a on měl co dělat, aby se co nejdříve uhasil. Všichni v sále pak zůstali v naprostém šoku. Martin pak dělal, že je všechno v pořádku. Pohled na jeho spálenou kůži, s níž pak musel do nemocnice, ale asi opravdu nebude pro každého. Co myslíte, sbalil nakonec na tento nebezpečný hazard některou z holek?

To se dozvíte v novém dílu Take Me Out na Primě už dnes večer v 22.30.

Youtuber Freescoot v Take Me Out.

VIDEO: Youtuber Freescoot se totálně ztrapnil a chtěl sbalit holky na video s prstem v zadku! Tohle jsou nejšílenější záběry z Take Me out!

Drsná hádka v Take Me Out.

VIDEO: Drsná hádka v Take Me Out! Prsatá blondýna řekne klukovi, že je dě*kař. On ji setře tím nejbrutálnějším způsobem

Článek je zařazen v: bizár , Take me out

reklama