návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

FOTO: Syn dal matce HLAVIČKU poté, co mu zakázala tuhle pitomou věc! Chápete, proč to udělal?

Syn napadl matku za hloupý zákaz.
Vydáno: 05.09.2018
Syn dal matce hlavičku kvůli hře 2
Autor: Epic Games Syn dal matce hlavičku kvůli hře 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Děti. Sice je milujete, ale občas máte chuť ty malé nevděčníky seřezat, dokud nemají zadek úplně rudý. Tedy – alespoň takhle to chodilo za našich časů – dnes už rodiče své děti podobně netrestají a začíná to být znát. Následující maminka by mohla vyprávět.

Britta Hodge z Austrálie zakázala svému synovi hrát Fornite, protože prý je na tom závislý a už tímto způsobem zanedbal velkou část školní docházky. Jeho reakce? Nevychovaný fracek jí dal hlavičku!

 


Logicky na něj matka přivolala policii, takové napadení totiž není jen tak. Jeho stav je ovšem kritický, podle všeho totiž trpí chronickou závislostí, a kromě hraní už není schopný ničeho dalšího. Nechodí do školy, nevychází z domu a rodiče jsou v podstatě zoufalí, že jeho život skončí dřív, než vůbec začal. Na druhou stranu, je mu 8 let, a tak moc nechápeme, proč prostě jeho rodiče nejsou přísnější. Co myslíte vy? Jak byste takový případ řešili?

Dana Bilzeriana hledá policie 2

ŠOK! Dana Bilzeriana hledá policie! Co nelegálního samozvaný král Instagramu spáchal?

Ovce, ilustrační foto 1

FOTO: Bizarní nehoda! Na chlapce spadla v horách ovce. Jak k tomu došlo?

Článek je zařazen v: hlavička , zákaz , matka , syn , Fortnite , hra , závislost , děti