Virály

26. června 2018 15:48

redakce Prima Lajk

GALERIE: 6 brutálních fotek, které ukazují, proč byste neměli v létě nosit kalhoty s dírami. Tyhle obrázky vás budou bolet!

To je tak, když někdo chce být trendy, ale zapomene se namazat opalovacím krémem.

Co se módy týče, kalhoty s dírami na různých místech se neustále vracejí a jsou tak v podstatě stálicí, která nikdy nezklame ani neurazí. Jejich výhodou je, že se dají nosit téměř v každém počasí. Otužilci si na ně troufnou i v mrazech a v letních měsících díry zajišťují příjemné větrání. Pokud se ale lidé rozhodnou vzít si takové kalhoty na sebe, když se chystají na celodenní pobyt venku ve slunečném počasí, může to být jejich osudová chyba.

Každému se určitě mnohokrát stalo, že se před pobytem na slunci zapomněl namazat opalovacím krémem nebo to neudělal záměrně, protože se přece nejde opalovat, ale chystá se jen na městskou procházku. A spoustě z nich se takovéto myšlení krutě vymstilo spálením, které je nejen nebezpečné, ale také velice bolestivé. Když si však lidé oblečou kalhoty s dírami a stráví na slunci příliš dlouhou dobu, jejich opálení či spálení je navíc i dost vtipné. A protože si to uvědomují, dělí se o tato „přírodní tetování“ s ostatními na sociálních sítích. Ještě že tak, mohli jsme díky tomu vybrat ty nejšílenější fotky nohou s opálenými dírami na kalhotech, a vytvořit z nich pro vás galerii. Tu zároveň můžete brát jako doporučení, abyste si v létě vzali raději kraťasy nebo sukni.

Sdílejte článek

Přečtěte si také