Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Virály

GALERIE: Dívka sdílela brutálně upřímnou fotku v bikinách odhalující kruté následky její nemoci! Co je na ní tak děsivého?

Dívka sdílela brutálně upřímnou fotku v bikinách.
Vydáno: 01.02.2018, redakce
Bethany žije s následky těžké nemoci

Příběh této mladé dívky se stal virální poté, co sdílela brutálně upřímnou fotku v bikinách. Ukázala na ní totiž drsné následky své těžké nemoci.

20letá Bethany Purnell trpí Crohnovou chorobou, prášky ani léčba ale ani po dlouhých letech nepomáhaly, a tak musela Bethany přistoupit na něco razantnějšího. Nechala si odstranit střeva a provést ileostomii.

Bethany se dlouho styděla za svůj stav, bála se, že sáček bude vidět pod šaty a lidé se na ni budou dívat jako na chudáka. Nakonec tenhle strach ale překonala, částečně i díky fotce v bikinách, kterou sdílela na Instagram. Tahle odvaha jí pomohla k více než 12 tisícům followerů a Bethany tak pokračuje v upozorňování na život s touhle zákeřnou nemocí.

 

 

Reklama
Článek je zařazen v: nemoc, Crohnova choroba, Instagram, fotka, odvaha, dívka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama