návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Holka si vyřízla pupík, aby ho darovala svému příteli! On zareagoval přesně naopak, než byste čekali

Nejhorší dárek všech dob?
Vydáno: 28.10.2018
Paulina Casillas Landeros - Vyříznutý pupík 1
Autor: profimedia.cz Paulina Casillas Landeros - Vyříznutý pupík 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Paulina Casillas Landeros (23) se rozhodla svému příteli darovat něco hodně netradičního. Když lidé říkají, že někomu dávají kus sebe, myslí to totiž většinou metaforicky. Paulina to ale vzala doslova, a nechala si vyříznout pupík, který poté sterilizovaný chtěla předat svému příteli.

Nyní o tři roky později svého rozhodnutí Paulina lituje. Za vše totiž mohla její rodina, se kterou dříve nevycházela právě kvůli svému extrémnímu způsobu života, zahrnující mnohá tetování a taky jiné fyzické úpravy těla, jako např. rozdvojení jazyku. Dnes je ale Paulina s rodinou usmířená, a její pupík jí dost chybí.

Její dnes už bývalý přítel pupík přijal překvapivě dost v pohodě. Tehdy ji totiž v životě dost podporoval a věděl, jaké gesto za tímto darem stálo. A přestože už jsou s Paulinou pouze přátelé, prý ho má stále u sebe.

Článek je zařazen v: pupík , dar , přítel , rodina , tetování , holka , tělo