Virály

28. ledna 2021 15:21

sarka.turcekova@gmail.com

GALERIE: Modelka v důchodu tvrdí, že jí tipuji o půlku méně! Jaké je její tajemství pro mladší vzhled?

Sice už by mohla být babičkou, ale to důchodkyni nebrání, aby rozjela modelingovou kariéru. Nevypadá totiž vůbec na svůj věk.

Modelce Leslie Carleton by mohl kdekdo její postavu závidět, přitom je o dost starší než vypadá. Jejím synům je 44 a 42 let a kromě toho už je dvojnásobnou babičkou. Přesto vypadá spíš jako kamarádka svých synů než jako jejich matka. Samozřejmě jí to těší, ale nikdy by si prý nepomyslela, že bude vypadat takhle dobře i po šedesátce. Momentálně je Leslie už 69 let. Lidé jí ale tipují zhruba kolem čtyřicítky. Myslí si, že je to tím, že o svoje tělo dobře pečovala, když jí bylo kolem dvaceti let. Prý hodně sportovala a také se zdravě stravovala. Také se řídila radou své babičky, která jedla vždy menší porce, ale každé dvě hodiny.

Navíc její babička nejedla ve velkém potraviny, které obsahují rafinovaný cukr. Pak začala také pravidelně posilovat a cvičit, což jí pomohlo nejen zdravotně, ale samozjřejmě i s její fyzickou stránkou. Postavu tak má mnohem pevnější, než kdyby se jen válela na gauči. Svou roli hraje i to, že stala matkou ještě jako teenagerka, a po dvacítce se začala naplno věnovat modelingu. Také upozorňuje na to, že je hodně vidět, když je člověk v pořádku po psychické stránce, a umí se radovat ze života. Dokonce i dnes fotí plavky pro magazíny, protože si to se svou postavou může dovolit. Inspiruje tak spoustu žen v jejím věku, což ji nesmírně těší.

Sdílejte článek
Štítky galerie modelka vzhled starobní důchod modelka v důchodu modelka důchodkyně

Přečtěte si také