Virály

15. září 2018 00:53

redakce Prima Lajk

GALERIE: Muž s dcerou se rozhodli přetvořit svatební snímky jako rozloučení se zesnulou manželkou. Tyto fotky vás dojmou k slzám

Tento příběh patří bohužel k těm smutnějším. Ben Nunery přišel v roce 2011 o svou milovanou manželku, která prohrála boj s rakovinou v pouhých 31 letech.

Než odešla, stihl spolu mladý pár prožít nádherné roky společného života a narodila se jim dcera jménem Olivia. Ben a Ali se vzali v roce 2009 a a protože si zrovna pořídili nový domov, rozhodli se v něm nafotit svatební fotky, které měli symbolizovat jejich společnou budoucnost. Bohužel ani ne za dva a čtvrt roku potom Ali svůj boj s rakovinou prohrála.

Ben se po několika letech rozhodl pro opravdu krásný způsob, jak se s milovanou ženou a maminkou ještě rozloučit a připomenout jí jejich lásku. S malou Olivií nafotil sérii snímků, která byla inspirovaná právě jejich svatebními fotkami. “Hodně lidí se mě ptalo, jak jsem se cítil, když jsme ty fotky fotili. Co bych jim rád řekl je to, že tohle nebylo o ztrátě a bolesti. Samozřejmě, že jsem cítil různé emoce a stále cítím, ale to není to, co chci aby lidé v těchto fotkách viděli. Tohle je příběh o lásce,” řekl k fotografiím Ben. A to se povedlo, co myslíte?

Sdílejte článek
Štítky fotografie láska rodina dcera otec vztahy galerie láska svatba

Přečtěte si také