Virály

31. ledna 2020 15:11

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena dala kopačky příteli za to, že nechtěl, aby dál hubla! Proč mu to vadilo?

Žena dala kopačky příteli, vadilo mu, že příliš hubne.

Dámy, pokud chcete zhubnout, měly byste to chtít udělat samy pro sebe, a neřídit se přáními ostatních. Ani kdyby to byl váš milovaný přítel, který vás snaživě prosí, abyste zhubla do plavek, protože se s vámi chce fotit na Instagram. V takovém případě je to idiot a měly byste se s ním hned rozejít. Nicméně stále ještě existuje i horší varianta.

Kylie Hansen (27) z Kalifornie bojovala s obezitou většinu svého života. A to i přesto, že 12 let byla roztleskávačkou a plavkyní. Kylie se stala závislá na jídle, z mnoha různých důvodů, a to se na jejím těle ošklivě podepsalo. V roce 2013 se ale Kylie rozhodla začít s tím něco dělat. Začala cvičit, zdravě jíst a celkově se o sebe víc starat. Problém byl její tehdejší přítel. Čím víc totiž Kylie hubla, tím víc se začínal bát, že jej za někoho vymění, a že už zkrátka nebude ta samá tlustá dívka, která pro něj v životě dělala všechno. Nakonec mu dala samotná Kylie kopačky – právem.

Od té doby naštěstí poznala, že by si člověk měl v životě vážit jen takových lidí, kteří nás nijak neomezují - a přesně to našla ve svém novém muži Jacobovi. S ním se zná od malička, dokonce spolu byli i v plaveckém týmu. Nyní spolu mají dvouletého syna. Životní cesty jsou holt nevyzpytatelné.

Sdílejte článek

Přečtěte si také