Virály

23. února 2022 11:19

redakce Prima Lajk

Gamerku vyhodili z ligy kvůli jejímu názoru o malých mužích. Neuvěříte, jak drsně je nazvala!

Profi gamerka si pustila pusu na špacír, což se jí vymstilo.

Japonská hvězda videoher Tekken Kana ‚Tanukana‘ Tani si za své hloupé poznámky možná zničila docela dobře rozjetou kariéru. Při jednom ze svých streamů si totiž pustila pusu na špacír a nelichotivě se rozmluvila o malých mužích a ženách s menšími prsy. „Muži, kteří jsou menší než 170 centimetrů by neměli mít lidská práva,“ šokovala v přímém přenosu své diváky s tím, že to stejné platí i o ženách s ňadry velikosti A.

Pohoršeně na její výrok reagovali nejen fanoušci, ale i esportová japonská organizace Cyclops Athlete Gaming, pod kterou Tanukana vystupuje. „Nevhodné prohlášení slečny Tanukana v živém přenosu jsme absolutně neschválili a rozhodli jsme se s ní ukončit spolupráci,“ uvedla organizace ve veřejném prohlášení a uklidnila všechny fanoušky, že si cení všech bez ohledu na vzhled.

Gamerka se poté na Twitteru také omluvila, ale je otázkou, zda na to bude někdo zvědavý. „Velmi se omlouvám všem fanouškům, kteří mě denně podporují. Také se omlouvám všem mým sponzorům za sobecké poznámky, které způsobily spoustu nepříjemností,“ snažila se Tanukana zachránit situaci. „Jako profesionální hráč esportů a součást společnosti hluboce lituji a omlouvám se za to, že jsem vás zradila,“ doplnila.

Od incidentu profi hráčka přišla o všechny spolupráce a sponzoři se k ní otočili zády. Ačkoli to mohla Tanukana myslet jako žert, příště si asi dvakrát rozmyslí, jestli je vhodné se někomu posmívat za malý vzrůst.

Sdílejte článek

Přečtěte si také