Virály

22. března 2020 13:47

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Holky, jaká národnost je nejlepší, když hledáte dokonalého chlapa? My to víme!

Definice ideálního protějšku se v jednotlivých zemích liší, ale existují podobné vlastnosti, které většina žen považuje za žádoucí. Široká ramena, dobrá stavba těla a výborný smysl pro styl jsou některé z aspektů, které ženy přitahují. Jaká národnost je ale ideální pro perfektní protějšek?

Odpovědí jsou němečtí chlapi! Ti jsou podle průzkumu nejspolehlivější a nejlepší volbou. Podívejte se na sedm dalších důvodů, proč je výhra randit s Němcem.

Jsou vysocí a mají styl.

Ženy milují vysoké muže. Je dokázané, že při hledání vážného vztahu si většina žen vybírá muže, kteří jsou vyšší než ony. Výška může být pro některé skutečným rozhodujícím faktorem, a pokud to platí i pro vás, v Německu na vás čeká mnoho svobodných mužů, kteří mají styl a oblékají se nóbl, což je bonus.

Jsou čestní.

Němečtí muži jsou loajální a nesnášejí nevěru. Většina žen, které měly nebo stále mají vztah s Němcem, to mohou potvrdit. Tito muži jsou také čestní a nedrží v sobě své skutečné pocity a myšlenky.

Jsou inteligentní, ale přesto skromní.

V průzkumu bylo zjištěno, že muži narození v Německu jsou nejinteligentnější v celé Evropě a někteří z nich dokonce na světě. Ačkoliv o sobě vědí, že jsou chytří, nechlubí se tím a nejsou povýšení.

V lásce jsou staromódní.

Lidé v Německu jsou velmi staromódní a stále věří na pravou lásku. Nevadí jim čekání a snaží se, aby se jejich partner cítil pohodlně a bezpečně ve vztahu.

Němečtí muži jsou plaší.

Muži žijící v Německu nejsou moc dobří ve flirtování. Jsou roztomile stydliví a při raných fázích vztahu toho moc nenamluví. Nechají však promlouvat své oči, a tím vás přimějí, abyste se cítily milovány a svou lásku jim opětovaly.

Jsou dochvilní.

Němečtí muži jsou obecně známí svou přesností a dochvilností. Mají dobrou paměť, takže si pamatují mnohé věci za vás. Můžete se tak na ně spolehnout a naplánovat si společně důležité události předem.

Jsou opatrní a milí.

Muži z Německa jsou vysocí, sexy, inteligentní, starostliví, přesní a nemají problém se závazky – jedná se zkrátka o celý „balíček“, který si většina žen přeje. Tak ženy, vzhůru do Německa!

Sdílejte článek
Štítky Německo partneři láska Němci

Přečtěte si také