návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

ODHALENO: Muži potřebují 4 měsíce randění, než se začnou dělit o své jídlo, tvrdí vědci. Co dalšího studie zjistila?

Stejně jako Joey z Přátel, ani ostatní muži se neradi dělí o své jídlo.
Vydáno: 21.02.2020
Muži se nedělí o jídlo 1
Autor: istock.com Muži se nedělí o jídlo 1

Pamatujete na ten díl Přátel, ve kterém Joey randil s novou holkou a jednou ji takhle vzal na večeři, když v tom zčista jasna sáhla po jeho hranolcích. Stejně jako Phoebe totiž ani ona nevěděla, že jde o to, co hranolky představují – CELÉ JÍDLO!


Každopádně parta vědců teď v nové studii odhalila, že Joey v tomhle názoru zdaleka není sám. Výzkumu se zúčastnilo 2000 lidí z Velké Británie a vědci se snažili zjistit, jaké jsou jejich průměrné stravovací návyky. No a mimo jiné z toho vypadlo i to, že muži potřebují alespoň čtyři měsíce randění, než jsou ochotní se podělit o své jídlo. Studie dále zjistila, že ženám trvá sedm měsíců, než si dojdou na velkou v partnerově bytě a devět měsíců, než před ním začnou prdět. To jen pro ty z vás, co máte za sebou osm měsíců randění – furt se zjevně máte ještě na co těšit!

Článek je zařazen v: jídlo , randění , muži , Joey , přátele , nová studie , páry , vztah

reklama