Virály

24. ledna 2022 14:51

redakce Prima Lajk

Týpek se procházel po ulici s vlastní useknutou paží. Jaká náhoda ho zachránila?

Američan zažil opravdové štěstí v neštěstí.

Scénu jako z hororového filmu zažili dva zaměstnanci městské služby, když chvíli po deváté hodině ranní uviděli v ulicích města Lewiston v americkém státě Maine potulujícího se muže s useknutou paží. Díky všudypřítomnosti a znalosti první pomoci okamžitě věděli, co mají dělat a zraněnému pomocí škrtidla pomohli.

„Musel to být boží zásah, protože na místě byli dva z mých nejlepších lidí,“ nechala se slyšet ředitelka místní městské služby Mary Ann Brenchicková. „V tu chvíli tam nemohli být lepší chlapi,“ dodala. Muž měl podle policie utrpět zranění při práci s pásovou pilou v obchodě se smíšeným zbožím. Na místo činu strážníky dovedla děsivá stopa krve na chodníku.

Podle vyšetřovatelů zatím není jasné, zda se jednalo o chybu při bezpečnosti práce, nebo selhala technika. Nemocnice však uvedla, že by poraněný muž neměl být v ohrožení života, a to díky okamžitému zásahu dvou pracovníků, kteří neváhali a přispěchali na pomoc. „To mu nejspíš zachránilo život,“ řekl Derek St Laurent z Lewistonské policie.

Sdílejte článek
Štítky policie zahraničí Maine filmový horor zraněný člověk štěstí v neštěstí useknutá ruka Lewiston

Přečtěte si také