Pilot musel nouzově přistát kvůli prdícímu muži
Autor: Youtube Pilot musel nouzově přistát kvůli prdícímu muži

VIDEO: Letadlo muselo nouzově přistát kvůli pasažérovi, který odmítl přestat prdět. Co jeho nekontrolované větry způsobily?

Publikováno: 21.02.2018
Už se vám někdy stalo, že člověk sedící vedle vás prděl tak moc, až pilot musel nouzově přistát?

reklama

Pilot letadla z Dubaje do Amsterdamu byl nucen nouzově přistát ve Vídni. Celkem běžná záležitost, nemyslíte? Důvod téhle neplánované zastávky je však jeden z těch nejbizarnějších, o jakých jste kdy slyšeli. Postarší muž s nadváhou totiž odmítl přestat prdět. Ano, čtete správně.

Chaos na palubě vypukl poté, co dva vedle sedící Holanďané požádali zmíněného muže, aby přestal prdět, a stěžovali si dokonce i posádce společnosti Transavia Airlines. Navzdory opakovaným žádostem a přímému příkazu pilota obtloustlý muž ve vypouštění plynů pokračoval, což vyústilo v boj. Pilot nizozemské nízkonákladové společnosti se proto raději rozhodl nouzově přistát na mezinárodním letišti ve Vídni. Policisté pak nastoupili na palubu letadla s policejními psy a vyvedli z něj čtyři podezřelé.  

Mluvčí policie následně potvrdil, že incident se týkal pasažéra trpícího větry, který se nepokoušel zadržovat jejich uvolňování, a to urazilo dva mladé Nizozemce, kteří se s ním začali hádat. Dvě sestry, které seděly ve stejné řadě, byly taktéž vyvedeny z letadla. Místním médiím však poté sdělily, že neudělaly nic špatného. Mladíky údajně neznaly a měly jen smůlu, že seděly vedle nich.

Chování posádky tak podle nich bylo naprosto neomluvitelné. Vyloučení pasažéři si sami museli zajistit odlet domů s jinou společností. Mluvčí Transavia Airlines navíc oznámil médiím, že všichni čtyři obdrželi zákaz dalších cest s jejich společností. Trval také na tom, že se dámy chovaly nevhodně a muže verbálně napadaly. Žádný ze čtyř vyhoštěných cestujících nebyl zatčen, protože ani jeden z nich neporušil žádné rakouské zákony.

Postupy, které následovaly, mluvčí společnosti obhajoval tím, že posádka musí především zajistit bezpečný let, a když cestující představují jakékoliv riziko, musí proti nim okamžitě zasáhnout. Transavia Airlines tedy stojí za jednáním posádky a pilotů. Zvažuje rovněž možnost, že by se pokusila soudně vymoci uhrazení nákladů na mezipřistání ve Vídni právě od inkriminovaných pasažérů. Na to, jak celý incident probíhal, se můžete podívat v následujícím videu.

 

 

Které potraviny "smrdí" nejvíce?

GALERIE: Tohle jsou jídla, po kterých prdy nejvíc smrdí! Překvapí vás, které potraviny jsou největší zabijáci…

Proč byste měli prdět před partnerem?

ODHALENO: Nezadržujte před partnerem své prdy! Tohle jsou 3 důvody, proč budete mít díky prdění šťastnější vztah!

reklama