Virály

18. února 2021 14:40

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Lidé jsou zděšení nechutnou výzvou na TikToku! Fakt si takhle někdo piluje nohy?

Lidé na TikToku začali zkoušet šílenou výzvu, která se týká nechutného odlupování kůže z nohou.

Nová výzva, kterou zkoušejí uživatelé na TikToku, rozhodně není pro slabší povahy. Jestli se neradi koukáte ne poměrně nechutné věci, tak nedoporučujeme. Jedná se o novou výzvu, která spočívá v tom, že se uživatelé natáčejí u toho, jak si odstraňují kůži z chodidel. Kupují si k tomu speciální masku, díky které pak dochází k loupání ztvrdlé kůže na nohou. Fungují dost podobně jako pleťová maska, akorát se dává na nohy. Během zhruba 90 minut začnou působit látky přítomné v masce a začnou se dít zvláštní věci.

Ovocné kyseliny, které jsou obsaženy v masce, fungují tak, že rozkládají ztvrdlou pokožku na nohou, ale působí blahodárně i na kuří oka nebo mozoly. Lidé po celém světe byli účinky masky šokováni, protože na videích to působí tak, že se tvrdá kůže odděluje a loupe od nohou jako banán. V reakci na tisíce videí byli lidé šokovaní, zděšení a zároveň podivně zaujatí tím, jak lehce jde kůže z nohou dolů. Lidé pak sdíleli i svoje zkušenosti s tím, jak dobře jim to s maskou jde. Jeden z uživatelů ale podotkl, že pokud už se s pomocí produktu zbaví tvrdé kůže, bude se muset daleko delší čas z procedury muset psychicky zotavovat.

@softtouchfootcare

#fyp #summer2020 #onamazon #foryourpage #footpeel #footpeelmask #footpeelchallenge #footpeelingmask #oddlysatisfying #satisfying #crazyfootpeel

♬ original sound - softtouchfootcare


Přečtěte si také