Virály

20. dubna 2021 06:09

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Muž požádal přítelkyni o ruku s pěti prsteny na výběr! Co mu na to řekla?

Muž požádal svou partnerku o ruku hned s několika prsteny na výběr. Jeho žádost o ruku se kvůli tomu stala rychle virální.

Není snad žena, která by netoužila po tom, aby ji její dlouhodobý partner požádal o ruku, a ona se tak stala nevěstou. Téhle ženě se to vyplnilo, řekněme – až moc! Její přítel William Hunn si žádost o její ruku nafilmoval, aby na dojemný okamžik nikdy nezapomněli. Namísto nějakého originálního překvapení, které byste možná očekávali – jako třeba to, že by prsten někam schoval nebo by ji požádal na nějakém nezvyklém místě – ji požádal o ruku hned s pěti zásnubními prsteny na výběr.

Jednalo se zjevně o prsteny, které se jí dřív zalíbily a které chtěla. Těžko říct, jestli se alespoň jeden z nich Brittney Millerové zalíbil, ale doufejme, že ano. Jako místo zvolil muž střechu budovy, kam s ní odletěl vrtulníkem v Atlantě. Jakmile vystoupili na střechu, tak vytáhl rozložitý stojánek s pěti prsteny a poklekl na jedno koleno. Co dodat, zřejmě chtěl mít jistotu, že se jí nějaký z těch prstýnků bude líbit. Popravdě nevíme, jestli to přičítat její marnivosti při výběru. Každopádně na jeho otázku odpověděla „ano“ a stali se snoubenci.


Přečtěte si také