Virály

17. září 2018 12:17

redakce Prima Lajk

VIDEO: Zdrcená žena se v přímém přenosu dozvěděla, že ji muž podvádí. Neuvěříte, s kolika ženami jí zahnul!

Tohle číslo by zničilo každého z nás.

Nevěra, stejně jako spousta dalších věcí, má různé stupně. Můžete podvést jednou, dvakrát, nebo klidně i stokrát. Čím více však partnera podvádíte, tím horší to má následky a větší bolest mu pochopitelně do budoucna způsobujete. Následující žena o tom bohužel ví své.

Během nedávno vysílané americké reality show se totiž Brandi Maxiell dozvěděla, že její muž, který se už dříve k nevěře přiznal, ji nepodvedl pouze s osmi jinými ženami, jak tvrdil (což byla Brandi stále ochotna odpustit), to číslo bylo ve skutečnosti více než 50! Nepřekvapivě, jakmile to Brandi uslyšela, vstala a z televizního přenosu odešla. To ale není to nejhorší.

Její manžel Jason Maxiell v separátním rozhovoru o nějakou dobu později přiznal, že ani 50 nebylo to konečné číslo. Jason, který je bývalým basketbalistou, se prý za život vyspal přesně s 341 ženami. A teď teprve přichází to nejvíc šokující odhalení. Pořad se natáčel minulý rok. Nějakých 12 měsíců už by tak logicky ti dva měli být od sebe. Podle poslední společně fotky na Instagramu se ale zdá, že Brandi přece jen vše odpustila, a s Jasonem zůstala i přes všechny jeho nevěry. Jestli tohle není láska za hranice chápání, tak už nevíme.

Sdílejte článek
Štítky Žeňa nevěra Instagram vztah přímý přenos přímý přenos Jason Maxiell

Přečtěte si také