Virály

20. listopadu 2018 14:01

redakce Prima Lajk

Žena chce uspořádat největší orgie na světě! Tohle jsou pravidla, kterými se musí řídit všichni nadržení hosté

Kdo by to byl řekl, že organizace největších orgií na světě zahrnuje tak striktní pravidla.

Velice neobvyklý cíl má 29letá Pearl Derriere z amerického Denveru. Plánuje totiž uspořádat největší orgie na světě, kterých by se ideálně mělo zúčastnit tisíc lidí. Překonala by tak zatím rekordní swingers party uspořádanou v Japonsku, na které si sexuálně užívalo 500 osob. Nenechává však nic náhodě, a aby se událost nezvrhla v nekontrolovatelná zvěrstva, všichni hosté budou muset dodržovat tři pravidla, která předem stanovila.

Pearl, která je součástí hnutí podporujícího otevřenou sexualitu, tvrdí, že počet lidí, se kterými spala, přestala počítat už před osmi lety, kdy dosáhl stovky. Nyní vyznává polyamorii, tedy životní styl, kdy člověk žije v několika milostných vztazích. Ty udržuje s přítelem Danem Patrickem a zároveň také s přítelkyní Tomi Tailey. Ti stejně jako Pearl oceňují, že mohou mít sex s jinými lidmi právě na orgiích podobných té, kterou chce Pearl zorganizovat. Přesto si však vzájemně důvěřují a fakt, že spí s jinými lidmi, často dokonce s kamarády, jim nevadí – pokud je tedy sex bezpečný a příčetný.

První orgie Pearl navštívila už v roce 2012 jako burleskní tanečnice. Od té doby jich zažila mnoho a ze zkušeností ví, že je potřeba striktně dodržovat určitá pravidla. Nikdo, kdo se chce zúčastnit její swingers party, nesmí trpět žádnou pohlavní chorobou. Sama Pearl si co půl roku nechává dělat testy, jejichž výsledek je vždy negativní. Osoby na její akci navíc mohou přijít pouze v páru (ať už s kamarádem, či s partnerem), aby tak měli koho varovat, když jeden z nich způsobí nějaký problém. V rámci zachování důvěryhodného prostředí mají také všichni účastníci přísný zákaz pořizovat audio- nebo videozáznamy.

Sama Pearl zatím přesně neví, kdy a kde se orgie uskuteční, ví ale přesně, čeho by organizací rekordní swingers párty chtěla dosáhnout – aby se lidé přestali bát, bavili se a stali se mnohem otevřenější vůči různým sexuálním dobrodružstvím.

Sdílejte článek
Štítky Japonsko Sex sex pravidla Denver orgie swingers party Dan Patrick (politician)

Přečtěte si také