návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

Blíží se svatba Teri Blitzen?! Fanoušci spekulují o jejím zasnoubení se známým DJem. Jaká je pravda?

Opravdu do toho hodlají bývalá youtuberka a hudebník NobodyListen brzy praštit?
Vydáno: 08.11.2018
Spekulace o svatbě jsou ovšem stále předčasné.
Autor: Instagram.com/NobodyListen Spekulace o svatbě jsou ovšem stále předčasné.

Doby, kdy byla Teri Blitzen nejslavnější českou youtuberkou, jsou už dávno pryč. Na YouTube už déle než rok nenatáčí a nepoužívá už ani své “internetové příjmení“ Blitzen. Místo toho se věnuje módě a svým vlastním projektům. Na Instagramu, na němž má téměř půl milionu followerů, jí samozřejmě fanoušci stále aktivně sledují a pořád zde patří mezi nejvlivnější české osobnosti. A v poslední době je právě zde pořádně zmátla.

Na svých InstaStories totiž sdílela konverzaci se svým přítelem, známým DJem a hudebním producentem NobodyListenem, v níž se baví o svatbě. Fanoušci proto ihned začali šílet a spekulovali o tom, že známý internetový pár chystá veselku. Ostatně, není to poprvé, co k těmto dohadům došlo. Už před několika měsíci zmátl Jakub Strach aka NobodyListen, když k jejich společné fotce napsal popisek Strachovi. Už tehdy si lidé mysleli, že snad známému párečku zvoní svatební zvony. Je to ale pravda?

Bohužel zatím nikoliv. Jak bývalá youtuberka přiznala serveru Extra.cz, žádná svatba se u nich zatím opravdu neplánuje. I když samozřejmě nikdy neříkej nikdy. „Šlo zatím pouze o vtip. O svatbě samozřejmě uvažujeme, ale ne v blízké době,“ řekla redakci Extra Teri. Tady šlo zkrátka jen o omyl a dvojice, která je spolu rok a půl, nikam příliš nespěchá. Natěšení fandové tedy musí s gratulacemi ještě chvilku počkat.

Teri Blitzen - bez líčení 5

GALERIE: Teri Blitzen se pochlubila fanouškům fotkou bez make-upu. Přijde vám youtuberka pořád sexy?

Teri smazala svá nejslavnější videa.

GALERIE: Teri Blitzen končí?! Slavná youtuberka smazala svá nejslavnější videa a chystá šokující změnu. Proč to udělala?

Článek je zařazen v: Teri Blitzen , youtuberka , svatba , partner , NobodyListen , Teri , Teri Hodanová , Instagram

reklama