návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

Českou youtuberku Carrie Kirsten zatkli v USA! Co provedla?

Carrie Kirsten za mřížemi?! K čemu se youtuberka přiznala?
Vydáno: 26.10.2019
Provokující Carrie Kirsten je tu s novým videem 1
Autor: Instagram.com Provokující Carrie Kirsten je tu s novým videem 1

Youtuberka Carrie Kirsten pokračuje v natáčení svých nepravidelných storytimů, tzv. historek, které se jí přihodily, a které následně opakuje do kamery, protože jí přijdou zajímavé. Ve svém posledním vyprávění se teď vrátila k pár měsícům starému výletu do USA, kde se účastnila jakéhosi školení. To se každopádně lehce zvrtlo a česká youtuberka tak skončila sama na zadní sedačce policejního auta. Co všechno k tomu vedlo?

 

 

Vyprávění necháme na youtuberce, každopádně jí je třeba nechat jednu věc. Carrie je snad jediná česká youtuberka, která dokáže bez problému vyhrotit i tu největší maličkost, pokud vám tedy její vyprávění přijde zajímavé, bude to nejspíš tím, že má cit pro přehánění. Pravdivost pochopitelně ověřit nemůžeme a netroufáme si ani tvrdit, že si snad youtuberka něco vymyslela, nicméně konečné sdělení ani trochu nedosahuje na úroveň dramatičnosti, se kterou jej youtuberka vypráví svým fanouškům. Za nás tak mírný palec dolů.

Carrie točí ASMR 1

VIDEO: Carrie Kirsten provokuje videem, z něhož můžete mít orgasmus. Smaže jí YouTube kanál?

Martina Třešňáková

GALERIE: Zastíní slavnou Týnuš? Mladší ségra populární youtuberky vyrostla v jednu z nejžhavějších holek na Instáči!

Článek je zařazen v: youtuberka , YouTube , Carrie Kirsten , policie , story time , video , příběhy

reklama