návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

EXKLUZIVNĚ: Šok! Youtuberku Báru Votíkovou unesli a brutálně zmlátili! Co se doopravdy stalo?

Video, které vám vyrazí dech.
Vydáno: 02.06.2017

Ne, nebojte se, známé youtuberce a fotbalové brankářce Báře Votíkové se naštěstí nic nestalo. I přesto vás ale tento kousek pořádně odrovná. Video zachycuje dva známé youtubery, Báru a Vláďu, jak jsou přivázáni k židli a vyslýcháni za věc, kterou sdíleli na sociálních sítích. Ona pak za svůj nesouhlas schytá prudkou ránu pěstí!

Misha zase útočí.

Misha útočí s rapovým songem, kterým chce trumfnout Ektora i Rytmuse! V šíleném klipu rozhazuje miliony a utrácí za sexy kočky!

Drsné video je ale realitě bohužel blíže, než se na první pohled zdá. Jedná se totiž o video ve spolupráci s mezinárodní organizací Amnesty International, která chce upozornit na případ dvou studentů z Ázerbájdžánu. Ti byli odsouzeni na 10 let kvůli tomu, že veřejně odsuzovali tamní režim a svůj čin zveřejnili na sociálních sítích. Následně byli zatčeni a poté, co odmítli podepsat veřejnou omluvu, byli mučeni a oficiálně odsouzeni za držení drog.

Slavná organizace proto chce tímto videem na případ upozornit a založila dokonce petici. Známí čeští youtubeři, které doplňuje ještě provokatér PeeetaaaTV, Kovy, herečka Simona Babčáková či Ali z pořadu Aliho parťáci, se pak stali tvářemi této kampaně. Je to pak vůbec poprvé co tato známá mezinárodní organizace s youtubery spolupracuje. A je celkem hezké vidět, že se internetové hvězdičky dokážou postavit za opravdu dobrou věc. A vy se na výsledné video můžete EXKLUZIVNĚ v předstihu podívat u nás už teď!

 

S kým se Vláďa potkal?

Youtuber Vláďa šokoval fanoušky fotkou s hvězdou Harryho Pottera! Co spolu chystají?

Co Filip Grznár prohlásil?

GALERIE: Youtuber Filip Grznár útočí na Bena Cristovaa. Tohle si myslí o jejich drsné bitce! Proč podle něj zpěvák nemá šanci?

Článek je zařazen v: vláda , youtuberka , PeeetaaaTV , pěstí , drsné , Bára Votíková

reklama