Fackovaná mezi Novotným a Godlou se odkládá! Kdy se očekávaného Red Face nakonec dočkáme?

První zápasnický večer nové organizace Red Face měl proběhnout už za několik dní. Nakonec se ho ale fanoušci v tomto termínu nedočkají. Proč?

Měl to být večer, na který milovníci bizáru a šílených fightů jen tak nezapomenou. Už 22. dubna měl v pražském O2 Univerzu proběhnout první galavečer nové zápasnické organizace Red Face, která k nám chce jako první přinést čím dál populárnější turnaje ve fackované. V něm se dva soupeři zkrátka prudce fackují a zvítězí ten silnější a odolnější z nich. Během zápasnického večera mělo dojít ke změření sil mnoha známých osobností.

Fackovat se měl např. youtuber Freescoot s bývalým přítelem Agáty Hanychové Adamem Raiterem, influencer Tomáš Chlup s Abem Charvátem či bizarní tiktokeři Koleso a Max Green. Zlatým hřebem večera pak měla být fackovací bitva mezi starostou Řeporyjí Pavlem Novotným a hercem Zdeňkem Godlou. Jenže nyní je všechno jinak.

Očekávaný zápasnický večer se podle oficiálního vyjádření organizace odkládá. Důvodem je údajně chybějící legislativa, která je ke konání akce potřeba. Vedení organizace za tím vidí nekalé konání ze strany nejmenované konkurence, jež měla údajně na celou záležitost upozornit. „Dne 6. 4. 2023 nám byla doručena výzva k doplnění legislativy, která je spojená s uspořádáním prvního galavečera. Evidentně konkurence nespí a obává se vzrůstající popularity naší organizace,“ píše organizace na svém Instagramu.

K rušení akce ovšem rozhodně nedochází, jen bude po doplnění příslušné legislativy přesunuta na dosud nespecifikovaný termín. I přesto jde o nemilou událost, kterou si organizátoři chtěli při premiérovém večeru jistě odpustit. „Náš tým udělal maximum pro to, abychom mohli galavečer uskutečnit, ale není bohužel v našich silách vše potřebné do 22. 4. 2023 splnit. V tuto chvíli usilovně pracujeme na změně termínu a doplnění veškeré potřebné legislativy. V přípravách nadále pokračujeme a nic se pro naši organizaci nemění. Veškeré podepsané zápasy se budou konat ve stanoveném náhradním termínu,“ dodávají na Instagramu. Nechme se tedy překvapit, kdy se bizarní akce nakonec dočkáme.


Přečtěte si také