Youtubeři

7. prosince 2020 12:49

redakce Prima Lajk

Floyd Mayweather oznámil zápas s kontroverzním Loganem Paulem. Kdy dostane youtuber přes hubu?

Slavný boxer oznámil speciální zápas proti kontroverznímu youtuberovi Loganu Paulovi.

Klobouk dolů před Loganem Paulem, tenhle youtuber/začínající boxer sice za svoji kariéru způsobil nejednu kontroverzi, nyní se ale zdá, že všechny své silácké řeči na sociálních sítích o tom, jak si vyšlápne na legendární ikonu boxu Floyda Mayweathera, přece jen hodlá splnit. Mayweather jej totiž skutečně vyzval a youtuber kývl.

Kromě toho, že se tak za pár měsíců budou nehledě na výsledek oba sportovci koupat v milionech dolarů, jelikož exhibice proběhne ve formě placeného vysílání, si Paul vyslouží respekt svých kolegů už jen za to, že vůbec do zápasu nastoupí. Mayweather je totiž naprostý šampion, jenž za svoji kariéru zvítězil v ringu celkem padesátkrát a do důchodu odešel neporažený. Od té doby se soustředí jen na různé exhibice, v nichž ale rovněž celkem bet potíží dominuje. Lze tedy očekávat, že s youtuberem poměrně rázně zamete.

K zápasu každopádně dojde 20. února 2021, místo v tuto chvíli ještě nebylo oznámeno. Fanoušci se už podle reakcí na sociálních sítích nemohou dočkat. Paulovi už ale například k přijetí výzvy pogratuloval i jeho bývalý protivník rapper KSI.

Sdílejte článek
Štítky box exhibice youtuber Floyd Mayweather zápas bitka Logan Paul

Přečtěte si také