FOTO: Popálená Týnuš Třešničková sdílela smutný vzkaz s fotkou v sexy plavkách. Co tím chtěla naznačit?

Vzpomíná youtuberka na slunné léto, nebo je za sexy fotečkou v plavkách něco víc?

Slavná youtuberka Týnuš Třešničková se už tři měsíce kvůli ohnivé nehodě léčí v péči istanbulských lékařů ze závažných popálenin. Její partner Viktor Hajíček sice tvrdil, že Týnuš se na 100 % vyléčí a nebude mít trvalé následky, její nedávná fotografie popálené ruky ovšem vzbuzuje pochybnosti. Stejně jako fakt, že plánovaný návrat do Čech před Vánoci se nakonec nekonal. A nyní některé fanoušky možná zase trochu rozesmutnila.

Na InstaStories totiž sdílela video z léta, na němž běží po pláži se svou mladší sestrou Martinou. A v dokonalých plavkách je samozřejmě totálně sexy. K videu ovšem sdílela smutný popisek, který v překladu znamená “chybí mi tyto sluneční dny“. A její fanoušci nyní asi horečně spekulují nad tím, co tento vzkaz znamená.

Opravdu se jí jen v aktuální zimě stýská po parném létě, nebo je za tím něco víc? Množí se totiž spekulace, že Týnuš ve skutečnosti nesmutní nad létem, ale nad svým dokonalým tělem, které nyní kvůli popálení vypadá naprosto jinak. Opravdu ji popadají tak smutné myšlenky? Dokud nám neřekne youtuberka celou pravdu o svém stavu, tak o tom budeme moci bohužel jen spekulovat.


Přečtěte si také