Youtubeři

31. července 2020 13:43

redakce Prima Lajk

FOTO: Popálená Týnuš Třešničková ukázala svou nejvíc SEXY fotku v plavkách! Jak teď vypadají její prsa?

Youtuberka Týnuš Třešničková poprvé od nehody ukázala svá prsa ve dvojdílných plavkách.

Jak youtuberka Týnuš Třešničková ve svém instagramovém příspěvku sama píše, ani ona nevěřila, že si na sebe v nejbližší době někdy vezme dvoudílné plavky. Důvodem je pochopitelně nehoda v Turecku, po které youtuberka skončila s vážnými popáleninami několik měsíců v nemocnici.

Po svém návratu do Česka se nicméně rozhodně nezačala schovávat, naopak – youtuberka začala ostatní dívky inspirovat k tomu, aby se měly rády takové, jaké jsou. To z ní udělalo v této oblasti poměrně silný hlas a svoji předchozí kariéru make-up blogerky a youtuberky, která točila spíš povrchnější videa, najednou obohatila o podstatně zajímavější směr.

Nyní ale youtuberka konečně došla do bodu, kdy se nestydí ukázat své tělo v plné kráse. A byť se určitě najdou tací, kteří jí budou nadávat či urážet, nás naopak mile překvapila. Youtuberce to v plavkách pořád zatraceně sekne, její silikony zdá se jsou naprosto v pořádku a ony pozůstatky z nehody, které jsou kolem dekoltu vidět, jí akorát dodávají na unikátnosti. Takže hlavu vzhůru a za nás klidně může modelovat dvoudílné plavky celý zbytek léta.


Přečtěte si také