Youtubeři

10. října 2022 14:53

redakce Prima Lajk

FOTO: Tiktokera Kolesa zase hledala policie. Co šíleného provedl tentokrát?

Bizarní postavička českých sociálních sítí se zase objevila v hledáčku policie.

Tiktoker Patrik Pešava alias Koleso baví svými bizarními hláškami a vystupováním fanoušky sociálních sítích už nějaký ten pátek. A jeho příznivci už asi přišli na to, že při svých šílenostech občas zapomíná tak trochu zamyslet. Přesvědčili se o tom už letos na jaře, kdy bylo po Kolesovi vyhlášeno policejní pátrání a později byl také zadržen. Tiktoker později v rozhovoru pro CNN Prima News přiznal, proč se dostal do hledáčku policii. Sedl si totiž za volant i přesto, že neměl řidičské oprávnění.

„Měl jsem zákaz řízení na rok, takže i maření výkonu úředního rozhodnutí,“ prozradil Koleso. Podle tiktokera měl pak půjčené auto svého kamaráda. „Pil, a tak mě poprosil, abych ho odvezl někam na akci,“ doplnil Koleso. Kromě auta zajímala policisty ještě rozbitá čekárna ve Vítkovicích v Ostravě. Zdálo se, že je situace vyřešena a Koleso začne sekat dobrotu. Jenže nyní má o něj policie zájem znovu.

Jméno Patrika Pešavy se o víkendu totiž znovu objevilo v databázi hledaných osob. S touto informací se pak pochlubil sám Koleso na Instagramu. Jeho jméno od té doby z databáze již zmizelo, takže ho policisté již našli nebo je tiktoker mohl i sám kontaktovat. Důvody pátrání zatím nejsou známé. Spekuluje se ale, že to má opět něco společného s řízením bez oprávnění.

Ostatně řízením bez řidičáku se „pochlubil“ na sociálních sítích během léta. Je ale samozřejmě možné, že se jedná o něco zcela jiného. Koleso má ovšem z celé situace zatím srandu a jeho fanoušci začali v komentářích sdílet hashtag #freekoleso. Co provedl tiktoker tentokrát? To nám Koleso snad brzy prozradí. V jeho podání to však bude jistě zase stát za to.

Sdílejte článek
Štítky policie Instagram auto Ostrava pátrání sociální síť police Vítkovice Patrik Pešava Koleso TikToker

Přečtěte si také